KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Pijany kierowca pomylił Polskę z Węgrami Polecamy

Pijany kierowca pomylił Polskę z WęgramiPijany kierowca ciężarówki był zaskoczony, że policjant z Krosna tak dobrze mówi … po polsku. Był przekonany, że dojechał na Węgry. Tymczasem jego podróż zakończyła się w przydrożnym rowie w Równem. Dzisiaj, ok. godz. 3 policjanci z krośnieńskiej sekcji ruchu drogowego zostali skierowani do Równego. 

REKLAMA


Na drodze krajowej nr 9 doszło tam do wypadku z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą.
Na miejscu policjanci istotnie zastali leżącego w rowie ciężarowego dafa, który chwilę wcześniej wyjechał z pobliskiej stacji paliw. Samochód, wraz z grupą innych pojazdów jechał na Węgry po ładunek i cała grupa zatrzymała się na wspólny odpoczynek. Później kilka samochodów pojechało w stronę granicy, natomiast daf – w przeciwnym kierunku.

Wyjeżdżając z parkingu ciężarówka uszkodziła jeszcze paletę z kostką brukową i ozdobny, duży kamień. Badanie na alkomacie 33-letniego kierowcy z Łodzi rozwiało wszelkie wątpliwości odnośnie jego dziwnego zachowania. W organizmie mężczyzny stwierdzono ponad 1,8 promila alkoholu. Przyznał, że spożywał go przed chwilą podczas odpoczynku.

alt

Łodzianin dziwił się przy tym, że węgierscy policjanci tak dobrze mówią po polsku. Mężczyzna był przekonany, że do wypadku doszło już na terenie Węgier. Teraz ma możliwość odtworzenia przebiegu zdarzeń w policyjnym areszcie, w którym został zatrzymany.
 
Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utrata prawa jazdy od roku do lat 10. O wypadku policjanci powiadomili właściciela samochodu i przekazali ciężarówkę pod opiekę wskazanej przez niego osoby.

 

KMP Krosno
  • autor: KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?