KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Mieszkania i domy czyli atrakcyjne oferty krośnieńskiego TBS Polecamy

TBS buduje w Krośnie mieszkania i domyJeszcze jesienią tego roku, do 84 nowiutkich mieszkań przy ul. Żwirki i Wigury wprowadzą się lokatorzy, a w przyszłym roku oddane zostanie kolejnych 48 mieszkań. To małe, nowoczesne osiedle mieszkaniowe powstaje dzięki krośnieńskiemu TBS. Marzącym o domku z ogródkiem, TBS oferuje domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej przy ul. Okrzei.

REKLAMA


Mieszkania TBS-u przeznaczone są na wynajem. Ta forma użytkowania cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie młodych mieszkańców Krosna. Wpłacając kilkanaście procent wartości mieszkania oraz kaucję mieszkaniową można otrzymać klucze do wymarzonego „m”. Atrakcyjne warunki najmu oraz wysoki standard wykończenia sprawił, że mieszkania, które zostaną oddane do użytku jesienią, już znalazły swoich najemców. Początkiem tego roku, rozpoczęła się budowa kolejnego budynku  z 48 mieszkaniami.


W październiku tego roku, oddane do użytku zostaną  dwa czterokondygnacyjne budynki: cztero-klatkowy (48 lokali)  i trzy-klatkowy (36 lokali) z piwnicami. Dla najemców przygotowano mieszkania i 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 31,9 do 57,75 m² plus tak zwana „komórka lokatorska” Na parterze przewidziano mieszkania dla osób niepełnosprawnych (dwa mieszkania w budynku 4-klatkowym i jedno mieszkanie w budynku 3-klatkowym).

alt

Rozpoczęta w styczniu budowa kolejnego bloku zakończy się w marcu przyszłego roku. To będzie również czteropiętrowy „czteroklatkowiec”, w którym znajdą się zarówno wygodne kawalerki o powierzchni 31,90 m²  jak i mieszkania dwu pokojowe o powierzchni od 43,20 m²  do 45,70 m²  oraz mieszkania trzy pokojowe o powierzchni 57,60 m².

Do dyspozycji mieszkańców, powstaną parkingi , a także plac zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacyjno – sportowe.

Standard nowopowstałych mieszkań przy ul. Żwirki i Wigury  odpowiada najnowszym rozwiązaniom w budownictwie mieszkaniowym. Przy projektowaniu mieszkań szczególną uwagę zwrócono na ich funkcjonalność. Unikano m.in. bardzo małych, nieustawnych pomieszczeń i zadbano o wygodną komunikację wewnętrzną.  Mieszkania będą w pełni wykończone - w pokojach i przedpokojach – drewniane panele podłogowe, w kuchniach i łazienkach - terakota i płytki ceramiczne oraz wyposażone  w urządzenia sanitarne i kuchenne. Wszystkie mieszkania mają do dyspozycji balkon. Zastosowano system grzewczy w postaci „mieszkaniowych stacji wymiennikowych” typu LOGO-TERMA (urządzenia służące do indywidualnego przygotowania ciepłej wody użytkowej i regulacji temperatury powietrza w mieszkaniu) – zapewnia Stanisław Kubit Prezes TBS.
 
Przy ul. Okrzei, w zaciszu ale jednocześnie blisko centrum, z pięknym widokiem na miasto powstały domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Cztery pierwsze, oddane w ubiegłym roku są już zamieszkałe, cztery kolejne  oddane zostaną jeszcze w tym miesiącu i czekają na nabywców.

Każdy z domów, o powierzchni od 148 m² do 184 m², ma dwie kondygnacje, w których  zaplanowano   na parterze pokój dzienny, kuchnię, jadalnię, spiżarnię,  łazienkę, pokój; na poddaszu trzy pokoje, łazienkę i garderobę. Każdy budynek posiada także  garaż, kotłownię i pomieszczenie gospodarcze.
Budynki sprzedawane są w tzw. systemie developerskim (bez końcowego wykończenia) – dobór kolorystyki pomieszczeń, armatury w kuchni i łazienkach, posadzek i podłóg pozostawiamy przyszłym właścicielom, zabezpieczając oczywiście wszystkie instalacje, w tym instalacje centralnego ogrzewania z piecem dwufunkcyjnym – mówi Stanisław Kubit.

alt

Działka na której usytuowano budynki  jest w miejscu stosunkowo zacisznym, a jednocześnie z pięknym widokiem i w bardzo bliskiej odległości od centrum miasta. Wokół domów zaplanowano ogrodzenie, powstanie też droga wewnętrzna, wjazd do garażu i wejścia do budynków zlokalizowane  od strony południowej, od strony północnej będzie miejsce na mały zielony kącik – do zagospodarowania według preferencji przyszłych właścicieli.

Zainteresowanych kupnem domu lub wynajmem mieszkania TBS zaprasza  do swojej siedziby:

Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo
Mieszkaniowe w Krośnie Spółka z o.o.
ul. Wyzwolenia 4
Tel. 013 4 01 190
www.tbs-krosno.info

 

UM Krosno
  • autor: UM Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?