Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Na sygnale

34-latek nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Funkcjonariusze podjęli pościg za brawurowym kierowcą. Z policyjnego pistoletu padły strzały, a szaleńca zatrzymano w Rymanowie Zdroju. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uszkodzony został radiowóz.

REKLAMA
Policja z Krosna zabezpieczyła blisko 20 kilogramów tytoniu, który nie posiadał polskich znaków akcyzy. Działania przeprowadzono we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej.

W wyniku zderzenia tira z terenowym Fordem dwie osoby trafiły do szpitala. Obrażenia jednego z pasażerów terenówki są poważne.

Trzech młodych imigrantów z Afganistanu wjechało do Polski w naczepie tira. Wysiadając myśleli, że są w Niemczech. Zdecydowali się więc kontynuować wyprawę środkami komunikacji publicznej. Cudzoziemców zatrzymał strażnik graniczny, który był poza służbą. Trwa procedura przekazania ich do krajów na południu Europy gdzie wnioskowali o azyl.

Dwóch mężczyzn w wieku 21 lat zostało rannych w wypadku motocyklowym. Kierujący jednośladem stracił panowanie nad maszyną, uderzył w znak drogowy oraz słupki, a podróżujący zostali wyrzucenie na kilkadziesiąt metrów. Motocykl stanął w płomieniach.

20-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego malował graffiti na elewacjach bloków, na budynkach mieszkalnych, garażach oraz urządzeniach użytku publicznego, powodując tym samym wysokie straty. Zniszczył również ekrany dźwiękochłonne w Krośnie. Na swoim koncie ma łącznie 23 zarzuty niszczenia mienia. Do sądu trafił akt oskarżenia.

41-latek z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych prowadził osobowego Peugeota. Mężczyzna podczas kontroli policyjnej miał ponad 2 promile w organizmie.

Nie żyje 24-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna wypadł z wysokości 16. piętra wieżowca w Rzeszowie. Prawdopodobnie do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Ponad 4 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta, który został zatrzymany do policyjnej kontroli. 37-latek nie był w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy i stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu.

2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący osobowym Audi, który wjechał do przydrożnego rowu w Jasionce. Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.

Niecodzienne zdarzenie przy ul. Zręcińskiej. Niewielki samolot awaryjnie lądował na posesji. Zatrzymał się na płocie. Pilot z kabiny wyszedł o własnych siłach.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 lipca około godziny 8.

58-latetni mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Mężczyzna wtargnął z nożem do oddziału pocztowego przy ul. Podwale w Krośnie. Trafił do aresztu na 3 miesięcy.

Kierujący Volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość. Interwencję podjęli policjanci z krośnieńskiej drogówki. Mężczyzna był pijany. Teraz grozi mu kara do 2 lat więzienia.

REKLAMA
 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj