KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na sygnale

20-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego nie dość, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, to jeszcze na odcinku niespełna dziesięciu kilometrów, popełnił szereg wykroczeń, za które na jego konto wpłynęło 226 punktów karnych. Jak tłumaczył, uciekał bo chciał uniknąć konsekwencji i myślał, że mu się uda.

REKLAMA
Troje spacerowiczów odniosło obrażenia, gdy z przyczepy przejeżdżającego ciągnika rolniczego zsunęły się transportowane rury wodociągowe.

46-latek miał około 2 promile alkoholu w organizmie i przewoził swoim samochodem 5-letnie dziecko. Mężczyźnie grosi nawet 3 lata więzienia.

W tym roku kompletnie nie sprawdziły się obawy przed psikusem ze strony pogody i śnieżnej Wielkanocy, przeciwnie - jest bardzo ciepło, wiosennie, niczym pod koniec maja, a mamy przecież dopiero przełom marca i kwietnia. Dyngus przyjdzie z opóźnieniem - we wtorek nasunie się front chłodny z opadami deszczu i spadkiem temperatury. Świąteczny poniedziałek przyniesie jeszcze słoneczną, ciepłą i suchą pogodę, chociaż momentami da się we znaki porywisty południowy wiatr.

20 marca (środa) na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w Ustrobnej, przewidywane są utrudnienia w ruchu. Mają one związek z planowanym protestem rolników.

27-letni kierujący czterokołowcem wjechał do rowu. On oraz podróżujący z nim pasażer trafili do szpitala. Mężczyźni byli nietrzeźwi.

Pijany kierowca został ujęty w przez świadków. Mężczyźnie uniemożliwiono wyjazd z jednego z krośnieńskich parkingów.

38-letni mężczyzna został potrącony przez ciężarowe Iveco, którego kierujący chciał ominąć rolniczą blokadę. Do zdarzenia doszło 28 lutego przed godziną 7 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku.

W niedzielę w nocy, policjanci patrolujący ul. Lwowską w Krośnie, zwrócili uwagę na Hondę, która miała otwartą klapkę wlewu paliwa. Chcąc poinformować o tym fakcie kierującą, funkcjonariusze zatrzymali pojazd.

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia trzech samochodów w miejscowości Jaszczew. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podczas Świąt Bożego Narodzenia, na terenie Krosna i powiatu doszło do kilku niegroźnych zdarzeń, których uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Niespełna 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący Volkswagenem w Chorkówce. Mężczyzna został ujęty przez świadka.

Nastolatka z obrażeniami trafiła do krośnieńskiego szpitala, po tym jak kierujący osobówką będąc pod wpływem alkoholu potrącił dziewczynę przechodzącą przez jezdnię.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?