Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Na sygnale

87-letni kierujący Oplem, na przejściu dla pieszych, potrącił 60-latkę. Poszkodowana z obrażenia trafiła do szpitala. Kierujący osobówką był trzeźwy, piesza miała około 1,8 promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA
Fiat Bravo dachował przy skrzyżowaniu ulic Podkarpacka, Grodzka Wyszyńskiego. Krajowa „28” w kierunku Miejsce Piastowego została zablokowana.

31-letni mieszkańcy Krosna przyznali się do okradania krośnieńskich kościołów. Mężczyźni zostali już przesłuchani. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kierujący Skodą na śliskiej na wierzchni zderzył się z autobusem Miejskiej Komunikacji Samochodowej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Policjanci wraz z krośnieńskim sanepidem od początku br. przeprowadzili ponad 200 kontroli wśród placówek handlowych, siłowni i klubów fitness, restauracji, hoteli, stoków narciarskich czy basenów. Jakie są efekty tych kontroli, przeczytajcie.

Policja szuka sprawców, którzy w piątek (15 stycznia) wykradli zawartość skarbonek z kościoła Ojców Franciszkanów w Krośnie.

Policjanci zastosowali wobec 51-latka nakaz natychmiastowego opuszczenia zajmowanego przez niego mieszkania oraz zakaz zbliżania się do jego bezpośredniego otoczenia. Mężczyzna podejrzewany jest o stosowanie przemocy domowej.

Kierująca Citroenem na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w zaparkowany policyjny radiowóz.

Kierująca Daewoo straciła panowanie nad pojazdem czołowo zderzyła się z Suzuki. Do zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia po godz. 7 rano na ulicy Krośnieńskiej w Świerzowej Polskiej.

We wtorek (12 stycznia), około godziny 11:00, na skrzyżowaniu ul. Niepodległości i Powstańców Warszawskich w Krośnie doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów.

45-letnia kierująca Toyota jadąc od strony Chorkówki ulicą Bieszczadzką (Zręcin) na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i zakończył jazdę w przydrożnym rowie.

REGION: Trwają policyjne poszukiwania 39-letniego Łukasza Stefanika, mieszkańca powiatu jasielskiego. Sąd Rejonowy w Starachowicach wydał za nim list gończy.

35-latkowi z Krosna grozi 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. To wynik śledztwa prowadzonego przez krośnieńską prokuraturę w sprawie Kamila K., który w nocy z 10 na 11 sierpnia 2020 roku nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i brawurowo uciekał przed funkcjonariuszami ulicami Krosna i regionu.

REKLAMA
 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj