Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

Na sygnale

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, było przyczyną zderzenia się trzech pojazdów na ul. Niepodległości w Krośnie.

REKLAMA
49-latek został potrącony przez osobówkę na przejściu dla pieszych przy ul. Kolejowej w Krośnie. Trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W Węglówce 8-letni motorowerzysta zderzył się z Oplem, którego kierujący był pijany. Chłopiec z obrażeniami trafił do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie.

Renaulta najechał na tył Forda, który następnie uderzył w kolejną osobówkę, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Do szpitala trafili 43-letni kierowca Forda i jego pasażerka.

Służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Potok, gdzie na krajowej "28" 35-latka straciła panowanie nad samochodem i dachowała na pobliskiej łące.

Kierujący Peugeotem wymusił pierwszeństwo na kierującym Volkswagenem. Doszło do kolizji. Zdarzenie miało miejsce przed zamkniętym odcinkiem DK28, gdzie kierujący zobowiązani są zmienić pas ruchu jadąc w kierunku Sanoka.

Do kolizji osobówki z rowerem doszło wczoraj (wtorek, 19 maja) około godz. 19, na ul. Paderewskiego w Krośnie. Cyklista wymagał pomocy medycznej.

Kierujący motocyklem wjechał do przydrożnego rowu. Jednośladem podróżowały dwie osoby. Poszkodowana pasażerka, trafiła do szpitala.

Pijany 56-latek trafił do policyjnego aresztu. Został zatrzymany przez świadka, podczas gdy kierował swoim osobowym Oplem.

35-latka, który spowodował kolizję drogową i oddalił się miejsca zdarzenia został zatrzymany. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami. Ponownie stanie przed sądem.

Policjantka będąca poza służbą, przerwała jazdę pijanego kierowcy osobówki. Mężczyzna nie zachowywał prawidłowego toru jazdy, kilkukrotnie zjeżdżając na pobocze. 50-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Promil alkoholu miał w organizmie 54-latek z Krosna, który osobówką wjechał w przydrożne ogrodzenie.

Postawa świadka, przyczyniła się do zatrzymania pijanego kierowcy Peugeota. Kierujący miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie przed sądem.

REKLAMA
 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj