KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Na sygnale

54-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie i nigdy nie posiadał prawa jazdy. Pirata drogowego wyeliminował z ruchu dzielnicowy z Korczyny. Sprawcy grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Kierujący Oplem, by nie zderzyć się z dostawczym Mercedesem, wjechał do rowu. Dwie osoby odniosły obrażenia.

33-letni kierujący Skodą zjechał z drogi, w wyniku czego jego samochód dachował. Obrażenia nie zagrażają jego życiu.

Dzielnicowy z Korczyny udaremnił jazdę 54-latkowi. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie i nigdy nie posiadał prawa jazdy. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Nie żyje 51-letni kierujący Renaultem, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.

W czołowym zderzeniu Renaulta z Volkswagenem, trzy osoby doznały obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

74-latek został przygnieciony przez trójkołowiec podczas zjazdu ze stromego wzniesienia. Mężczyznę z obrażeniami trafił śmigłowcem do szpitala.

Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem usłyszała 67-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego. Kobieta ciągnęła po jezdni czworonoga, który przywiązany był do haka holowniczego jej samochodu. Kobieta najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Do zderzenia osobowego Poloneza z jednośladem marki Yamaha doszło na jednym z krzyżowań w Dobieszynie. Poszkodowany został 17-latek, syn jednego z krośnieńskich Radnych.

Prokuratura Rejonowa w Krośnie postawiła oskarżonemu zarzut umyślnego naruszenia przepisów ruchu drogowego i spowodowania śmiertelnego wypadku. W krośnieńskim sądzie trwa proces wobec oskarżonego 25-latka.

24-letni motocyklista ucierpiał w zderzeniu z Hyundaiem w Odrzykoniu. Mężczyzna trafił do krośnieńskiego szpitala.

Policjanci z Krosna rozpoczęli działania kontrolno-prewencyjne wspierane akcją informacjo-edukacyjną pn. "Bezpieczna droga do szkoły". Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu w rejonach szkół i placówek dydaktycznych regionu.

Sąd rejonowy w Krośnie przyjął wniosek prokuratury o umorzenie postępowania i zastosowanie wobec 35-letniego mężczyzny środków zabezpieczających, tj. umieszczenia go na oddziale zamkniętym. Do zdarzenia doszło w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to mężczyzna zaatakował kierowcę busa nożem zadając mu kilka ciosów.

REKLAMA
© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?