Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Dziecko wpadło do stawu

Dziecko wpadło do stawuPolicja wyjaśnia szczegóły wypadku, w którym ucierpiał 3-letni chłopiec. Dziecko wpadło do niewielkiego ogrodzonego stawu, znajdującego się na sąsiedniej posesji. W ciężkim stanie malec trafił do krośnieńskiego szpitala. Nie wiadomo jak długo chłopczyk  przebywał pod wodą.

REKLAMADo wypadku doszło dzisiaj po południu w miejscowości Głojsce w gminie Dukla. Według dotychczasowych ustaleń 3-latek od rana bawił się nad podwórku. Po obiedzie dziecko wróciło do zabawy, a jego ojciec odjechał samochodem do pracy na budowie.

 
Kiedy przez dłuższą chwilę chłopiec nie pojawiał się w domu, opiekująca się drugim dzieckiem matka zaczęła go szukać. Zadzwoniła też do męża z myślą, że być może to on zabrał ze sobą syna. Zaniepokojony ojciec natychmiast wrócił do domu i przyłączył się do poszukiwań. Chwilę później zauważył chłopca, w niewielkim stawie na sąsiedniej posesji, kilkadziesiąt metrów od domu.

Mężczyzna wyciągnął nie dającego znaku życia malca i zaczął go reanimować. Po chwili przywrócił dziecku oddech. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Aktualnie chłopiec w przebywa w krośnieńskim szpitalu, jego stan jest ciężki..
 
W chwili wypadku obydwoje rodzice byli trzeźwi, a staw jest ogrodzony. Przerwy pomiędzy elementami ogrodzenia są jednak na tyle duże, że najprawdopodobniej dziecko zdołało się tamtędy przecisnąć.
 
Dalsze czynności w tej sprawie wykonują policjanci z komisariatu w Dukli.

KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj