Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pobili się dwaj kuracjusze Polecamy

Pobili sie kuracjuszeInterwencją Policji zakończyła się awantura pomiędzy dwoma kuracjuszami sanatorium w Rymanowie Zdroju. Obaj mężczyźni pobili się i z obrażeniami twarzy zostali przewiezieni do szpitala.

REKLAMAWczoraj, około godz. 22:00, policjanci z komisariatu w Rymanowie zostali wezwani na interwencję do jednego z sanatoriów w Rymanowie Zdroju. Doszło tam do awantury pomiędzy zajmującymi ten sam pokój 59-letnim mieszkańcem Zabrza, a 51-letnim łodzianinem.

Z niewyjaśnionych do końca powodów, młodszy z panów kilkakrotnie uderzył starszego pięścią w twarz. Ten z kolei odwzajemnił się napastnikowi uderzeniem go w twarz głową. W efekcie kuracjusze doznali na tyle poważnych obrażeń, że personel placówki zmuszony był do wezwania karetki pogotowia, która przewiozła obydwu mężczyzn do krośnieńskiego szpitala. Tam udzielono im niezbędnej pomocy.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości uczestników zajścia okazało się, że 59-latek był pijany. W jego organizmie stwierdzono ponad 0,7 promila alkoholu. Drugi mężczyzna był trzeźwy.
 
Dalszy tok postępowanie w tej sprawie uzależniony będzie od ostatecznej oceny obrażeń obydwu panów.

KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj