Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Weekend na drogach powiatu Polecamy

Weekend na drogach powiatuJeden wypadek, pięć kolizji, dwóch pijanych kierowców i jeden rowerzysta oraz kilkudziesięciu pouczonych i ukaranych uczestników ruchu, to bilans zdarzeń drogowych w powiecie krośnieńskim z minionego weekendu. Jedyny wypadek wydarzył się w sobotę, ok. godz. 11.30 w Iskrzyni, na drodze krajowej nr 9. 

REKLAMAKierujący samochodem Hyundai Santa Fe 29-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, skręcając w lewo na prywatną posesję, zajechał drogę jadącemu w przeciwnym kierunku fiatowi cc. W następstwie zderzenia się pojazdów, fiat wpadł do rowu, a kierujący nim 25-letni krośnianin doznał złamania ręki. Niegroźnych obrażeń głowy doznał również kierowca hyundaia.

Ponad 2,2 promila alkoholu wykazało pierwsze badanie w organizmie 31-letniego mieszkańca Zręcina, który w piątkową noc kierował fordem transitem w Krośnie. Pijany mężczyzna jechał ulica Pużaka bez włączonych świateł i tam został zatrzymany przez policyjny patrol.

 

Weekend na drogach powiatu

 

Drugi z pijanych kierowców został zatrzymany w Rymanowie, w sobotę około południa. Był to 46-letni mieszkaniec tej gminy, który kierował samochodem marki Hyundai, mając w organizmie blisko 2 promila alkoholu.

Blisko 2,4 promila alkoholu stwierdzono natomiast w organizmie 25-letniego mieszkańca gminy Jedlicze, który w niedzielę kilkanaście minut po północy, w Potoku, wjechał rowerem w stojącego na poboczu peugeota 206. Kierowca samochodu zawiadomił o kolizji Policję i nie pozwolił rowerzyście odjechać z miejsca zdarzenia.

Pozostałe cztery kolizje, to dwie „stłuczki” samochodów osobowych w Krośnie i Iwoniczu, wywrotka jadącego ze swoim rówieśnikiem 16-letniego motorowerzysty w Równem i zderzenie się peugeota 106 z sarną w Potoku.

Podczas całego weekendu na drogach pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy skontrolowali kilkudziesięciu uczestników ruchu. Efektem tych kontroli było zatrzymanie 10 dowodów rejestracyjnych, nałożenie 26 mandatów karnych oraz pouczenie 29 osób.

 

KMP Krosno 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj