Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pijany kierowca spowodował kolizję, uciekł i zasnął Polecamy

altW policyjnym areszcie trzeźwieje kierowca, który w nocy doprowadził do kolizji z innym samochodem. Po wypadku sprawca porzucił auto i uciekł. Zasnął przy pobliskim budynku. Tam został zatrzymany przez policjantów. Wczoraj, kilka minut po godz. 23 Policja została powiadomiona o zderzeniu się dwóch samochodów na drodze publicznej w Lubatowej. 

REKLAMASkierowani na miejsce policjanci z posterunku w Miejscu Piastowym ustalili, że na zwężeniu jezdni w vw golfa, którym jechało małżeństwo z dwójką dzieci, uderzyło inne auto tej samej marki.

Będący pod wyraźnym wpływem alkoholu sprawca kolizji wysiadł z auta i uciekł, nie wyłączając nawet silnika.

Po sprawdzeniu przyległego terenu policjanci odnaleźli uciekiniera, który kucał przy pobliskim budynku i … spał. Przebudzenie wyraźnie go zdenerwowało i dopiero użycie przez funkcjonariuszy środków przymusu bezpośredniego sprawiło, że mężczyzna uspokoił się i podał swoje dane.

Okazało się, że jest to 22-letni mieszkaniec gminy Iwonicz Zdrój, a vw jest własnością jego ojca. Dopiero po przewiezieniu do komendy w Krośnie 22-latek zgodził się dobrowolnie poddać badaniu na alkomacie, które wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci zatrzymali również jego prawo jazdy.

Po wytrzeźwieniu 22-latek usłyszy zarzuty kierowania samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ucieczki z miejsca wypadku. Za te czyny grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, grzywna i utrata prawa jazdy na okres od roku do lat 10. 

 

KMP Krosno

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj