Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nie żyje 32-latek. Był poszukiwany od piątku

Nie żyje 32-latek. Był poszukiwany od piątku Fot. Legion Gerarda - Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza

Nie żyje 32-letniego Marcina J. z Krościenka Wyżnego. Jego ciało wyłowiono ze stawu w parku "Dębina". Mężczyzna wyszedł z domu w piątek (22.11) po południu i już nie powrócił.

REKLAMA32-latek w piątek 22 listopada 2019 roku około godz.17, wyszedł z miejsca zamieszkania i nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzę dresową z kapturem w białą kratkę, granatowe spodnie dresowe oraz czarne buty z białymi wstawkami. Mężczyzna posiadał przy sobie czarny plecak.

Poszukiwania trwały kilkadziesiąt godzin. Na ciało mężczyzny natrafiono w poniedziałek, 25 listopada około godziny 14:00. - Na terenie leśnego parku Dębina w Krościenku Wyżnym ujawniono zwłoki mężczyzny. Potwierdzono tożsamość, jest to zaginiony 32-letni mieszkaniec Krościenka Wyżnego. Na wniosek prokuratora ciało zostało zabezpieczone. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności śmierci Marcina J. - informuje Patrycja Wnęk z krośnieńskiej Policji.

W działaniach brali udział strażacy z Krosna, Krościenka Wyżnego oraz Pustyn, Grupa Poszukiwawcza Legion Gerarda, policjanci oraz ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Bieszczad wraz z psem, który wskazał staw jako potencjalne miejsce, gdzie możne znajdować się ciało zaginionego.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj