Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Ukradł maskotki dla swojej dziewczyny

Ukradł maskotki dla swojej dziewczyny Fot. archiwum KMP Krosno

20-latek chciał obdarować swoją nową dziewczynę maskotkami, które ukradł z automatu do sprzedaży zabawek. Krośnianin odpowie przed sądem.

REKLAMAW niedzielę, 15 grudnia około godz. 2.30, policjanci otrzymali zgłoszenie o osobach chodzących po dachach placówek usługowych dworca autobusowego w Krośnie.

- Po dotarciu na miejsce, przy jednym z punktów gastronomicznych, policjanci ujawnili uszkodzony automat z zabawkami. Po chwili funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu, rzucił się do ucieczki. Uciekający odrzucił od siebie pluszowe maskotki, które jak się okazało, chwilę wcześniej zostały skradzione. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali 20-letniego krośnianina - informuje krośnieńska Policja.

20-latek tłumaczył, że skradzionymi pluszakami chciał obdarować swoją nową dziewczynę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

red.

2 komentarzy

  • Trybun ludowy

    Co wolno mafii sedziowskiej to nie podatnikowi i obywatelowi .wydaje sie im ze sa nadludzmi i bogami oraz ze stoja ponad prawem mogą oszukiwac okradac fałszować itd. Jednym slowem dokonywac wszystkich przestepstw okreslonych w kodeksie karnym cywilnym administracyjnym skarbowym. Reforma mafii jest konieczna i niezbędna dla przywrócenia sprawiedliwosci i prworzadnosci w sadach. Poczytajcie na temat krosnienskich "praworzadnych"na portalu Afery prawa i innych. Wszystkich tam nie ma a powinni sie znaleźć.

    Zgłoś nadużycie Trybun ludowy piątek, 20, grudzień 2019 16:45 Link do komentarza
  • Hiobowski

    Za pluszowego misia trafił do pierdla. Natomiast niezawisła kasta kradnie pieniądze ubogiej emerytce, znany celebryta potrąca kobietę na pasach, znany dziennikarz z TVN podrabia czek na 3 melony. I takim gadom nic?

    Zgłoś nadużycie Hiobowski piątek, 20, grudzień 2019 16:20 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj