Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

40-latek zatrzymany za rozbój

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policja zatrzymała 40-letniego mężczyznę, który wtargnął z siekierą do sklepu w Łękach Strzyżowskich i grożąc ekspedientce, ukradł pieniądze.

REKLAMADo zdarzenia doszło we wtorek, 24 grudnia po godz. 13. Napastnik zażądał od ekspedientki sklepu wydania gotówki, zabrał kasetkę z pieniędzmi i wybiegł. Następnie wsiadł do samochodu i odjechał.

Jak informuje krośnieńska Policja, chwilę później uszkodził swój samochód, wjeżdżając w barierę mostu. Mężczyzna porzucił zniszczony pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Przybyli na miejsce policjanci otrzymali informację, że mężczyzna może znajdować się na terenie jednej z prywatnych posesji w Łękach Strzyżowskich. Funkcjonariusze sprawdzili wskazane miejsce. W ogrodowej altanie zauważyli osobę, która odpowiadała rysopisowi sprawcy rozboju.

40-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany. Jak się okazało, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie środki odurzające, był trzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie obecność zabronionych substancji. Sprawcy pobrano próbki krwi.

Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj