Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

23-latek za "kółkiem" z narkotykami

23-latek za "kółkiem" z narkotykami Fot. materiały KMP Krosno

23-latka przekroczył dozwoloną prędkość. Kierujący znajdował się pod wpływem zakazanych substancji i posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

REKLAMA- We wtorek, 7 stycznia około godziny 21 w Cergowej, funkcjonariusze krośnieńskiej grupy SPEED, zwrócili uwagę na jadące z nadmierną prędkością audi. Wideorejestrator policyjnego bmw zarejestrował, że samochód poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 76 km/h. Policjanci zatrzymali auto do kontroli - informuje krośnieńska Policja.

Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia policjantów. Mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu, był trzeźwy. Następnie poddano go badaniu na zawartość środków odurzających.

- Urządzenie "AquilaScan" wskazało obecność substancji psychoaktywnych w organizmie kierującego. W trakcie dalszej kontroli mundurowi ujawnili we wnętrzu samochodu szklany słoik z zawartością suszu roślinnego, nasiona oraz młynek do rozdrabiania suszu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana, o łącznej wadze około 1,5 grama - informuje KMP Krosno.

23-latkowi zatrzymano prawo jazdy i pobrano krew do badań, a on sam trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj