Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

NA DROGACH: 45-latek miał 2 promile

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

45-latek kierując Suwem miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany przez Policję na skrzyżowaniu ulic: Składowa, Podkarpacka.

REKLAMA- We wtorek, 25 lutego wieczorem, policjanci z wydziału prewencji krośnieńskiej jednostki patrolowali miasto. Po godz. 20, na ul. Żwirki i Wigury, mundurowi zauważyli kierującego Suwem, który miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy podjęli próbę zatrzymania kierowcy do kontroli. Jednak kierujący nie reagował na podawane sygnały do zatrzymania, łamiąc tym samym przepisy ruchu drogowego - informuje krośnieńska Policja.

Policjanci zatrzymali samochód na skrzyżowaniu ul. Składowej i Podkarpackiej.

- Za kierownicą Suwa siedział 45-letni krośnianin. Od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. O przyszłości pijanego kierowcy zadecyduje sąd. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności - informuje KMP Krosno.

red.

1 komentarz

  • antypijak

    Jak ci durni chłopy są nieodpowiedzialni nie mają odrobinę rozumu. Takie surowe kary czekają na pijanych kierowców i nadal ryzykują. Przecież można zadzwonić po taxi z drugim kierowcą. Przyjadą we dwóch, auto zawiozą z pijakiem pod dom i wszystko jest OK.

    Zgłoś nadużycie antypijak środa, 26, luty 2020 14:18 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj