Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W czwórkę pili alkohol. Nie chcieli rozejść się do domów

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Czterech mieszkańców Krosna odpowie za złamanie zakazu gromadzenia się, więcej niż dwóch osób. Mężczyźni razem pili alkohol. Odpowiedzą przed sądem.

REKLAMAW poniedziałek, 30 marca przed godz. 12, Policja otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że na ul. Kolejowej w Krośnie przebywa grupka osób i piją alkohol.

- Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani funkcjonariusze z wydziału prewencji. Na widok zbliżającego się radiowozu, jeden z mężczyzn odłożył butelkę z alkoholem pod ławkę. Mundurowi podjęli interwencję i poinformowali biesiadników o popełnionych przez nich wykroczeniach - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krośnie asp. sztab. Paweł Buczyński.

- Po wylegitymowaniu okazało się, że są to czterej mieszkańcy Krosna, w wieku od 40 do 60 lat. Policjanci pouczyli mężczyzn, że mają rozejść się do domów. Ci jednak oznajmili, że spotkali się towarzysko i nie mają zamiaru stosować się do żadnych zakazów - dodaje asp. sztab. Paweł Buczyński.

W związku z nieprzestrzeganiem przepisów dotyczących zgromadzeń w czasie trwania epidemii, policjanci poinformowali mężczyzn o skierowaniu wniosków o ich ukaranie do sądu.

Policja przypomina, że wprowadzone przepisy służą ochronie życia i zdrowia nas wszystkich. Nie lekceważmy wprowadzonych poleceń i wytycznych, aby nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo zarażenia i dalszego rozprzestrzeniania się epidemii.

red.

1 komentarz

  • mansell

    Pijaków zakazy i korona wirus nie dotyczy ....ok......Policja powinna wyjąć ,,pasztetówy" i pomasować po tyłku.Przecież biesiadników nie obowiązuje żadne prawo jako zakaz picia i spotykania sie.... to i niech nie obowiązuje zakaz pier......sie z patologia społeczną.

    Zgłoś nadużycie mansell wtorek, 31, marzec 2020 12:42 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj