Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pościg za 32-letnim motocyklistą

Pościg za 32-letnim motocyklistą Fot. OSP KSRG Dukla

32-letni motocyklista nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Mężczyzna kierował Yamahą nie posiadając uprawnień do kierowania motocyklem. Jgo jednoślad nie był zarejestrowany i ubezpieczony. Teraz odpowie przed sądem.

REKLAMADo interwencji doszło 13 kwietnia w czasie, gdy policjanci krośnieńskiej drogówki patrolowali odcinek drogi krajowej nr 19.

- Około godziny 17 rozpoczęli pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierujący Yamahą, podczas ucieczki popełniał szereg wykroczeń, miedzy innymi przekraczał dopuszczalną prędkość oraz zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla innych kierowców, którzy zmuszeni byli hamować i zatrzymywać się na poboczu. W Lipowicy kierowca stracił panowanie nad motocyklem i upadł na jezdnię - informuje Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

Zatrzymany, 32-letni mieszkaniec gminy Dukla był trzeźwy. Nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd nie był zarejestrowany i ubezpieczony. Mężczyzna doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Motocyklista odpowie za wszystkie popełnione przez siebie wykroczenia oraz za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej.

red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj