Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pijany rowerzysta na ul. Suchodolskiej i kierujący Audi na Decowskiego w Krośnie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Niegroźnych obrażeń doznał rowerzysta, który stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się na ul. Suchodolskiej w Krośnie. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy miał również kierujący audi, u którego policyjny alkomat wskazał ponad 2 promile.

REKLAMADo zdarzenia doszło w sobotę, 25 kwietnia około godz. 17 na ul. Suchodolskiej w Krośnie.

- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 66-letni kierujący jednośladem, stracił nad nim panowanie i upadł na jezdnię. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3 promile alkoholu w jego organizmie - informuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy KMP Krosno.

Kolejny kierujący "na podwójnym gazie" został zatrzymany w niedzielę (26 kwietnia) około godz. 23.30, na ul. Decowskiego w Krośnie.

- Za kierownicą osobowego audi siedział 48-letni mężczyzna. W samochodzie poza kierowcą znajdował się jego 55-letni znajomy. Obydwaj mężczyźni byli kompletnie pijani. W organizmie kierującego policyjny alkomat wskazał ponad 2 promile, a u pasażera prawie 1,5 promila. Kierujący stracił swoje prawo jazdy - informuje Paweł Buczyński.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj