Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pijanego 50-latka zatrzymała dzielnicowa z Jedlicza

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policjantka będąca poza służbą, przerwała jazdę pijanego kierowcy osobówki. Mężczyzna nie zachowywał prawidłowego toru jazdy, kilkukrotnie zjeżdżając na pobocze. 50-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

REKLAMADo zdarzenia doszło we wtorek (12 maja), w miejscowości Łajsce.

- Będąca poza służbą jedlicka dzielnicowa zwróciła uwagę na Volkswagena, którego kierujący nie był w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy. Mężczyzna kilka razy zjeżdżał do prawej krawędzi jezdni i miał wyraźne problemy z koordynacją podczas prowadzenia pojazdu. Policjantka, jadąc za Volkswagenem, powiadomiła dyżurnego o zdarzeniu - mówi aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej Policji.

- Gdy samochód zjechał na pobocze, dzielnicowa uniemożliwiła mężczyźnie dalszą jazdę, wyciągając kluczyk ze stacyjki jego pojazdu. Po chwili na miejsce przybył policyjny patrol - dodaje Buczyński.

Za kierownicą VW siedział 50-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

(rdn)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj