Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

21-latkowie poszkodowani w wypadku motocyklowym na ul. Podwale

21-latkowie poszkodowani w wypadku motocyklowym na ul. Podwale Fot. KrosnoCity.pl

Dwóch mężczyzn w wieku 21 lat zostało rannych w wypadku motocyklowym. Kierujący jednośladem stracił panowanie nad maszyną, uderzył w znak drogowy oraz słupki, a podróżujący zostali wyrzucenie na kilkadziesiąt metrów. Motocykl stanął w płomieniach.

REKLAMADo zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 lipca przed północą na ulicy Podwale w Krośnie.

21-latkowie poruszali się motocyklem od ulicy Tkackiej w kierunku ronda u zbiegu ulic Okrzei, Piłsudskiego i Legionów. Według relacji świadków, kierujący brawurowo wyprzedzał inne pojazdy, nie stosował się do ograniczeń na drodze.

Według wstępnych ustaleń, kierujący najechał na wysepkę ronda przy ul. Podwale - Paderewskiego, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znak drogowy i słupki, które separują jezdnię od chodnika. Mężczyźni wypadli z motocyklu, zatrzymali się kilkadziesiąt metrów dalej.

Motocykl stanął w płomieniach. Prawdopodobną przyczyna było uszkodzenie baku paliwa w czasie kolizji z metalowymi elementami oznakowania drogowego. Przyczyny wyjaśni prowadzone postępowanie. Obaj mężczyźnie zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu.

Obaj 21-latkowie nie mieli uprawnień do kierowania tym pojazdem.

Działania ratunkowe prowadziły dwa zespoły ratownictwa medycznego z krośnieńskiego pogotowia, dwa zastępy strażaków z jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP Krosno, oraz funkcjonariusze krośnieńskiej drogówki, prewencji i technik kryminalistyki z KMP Krosno.

(rdn)

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj