KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Jeb** PiS". Wandale zdewastowali przystanek w Chlebnej i Piotrówce

"Jeb** PiS". Wandale zdewastowali przystanek w Chlebnej i Piotrówce Fot. Internauta

W Chlebnej (gmina Jedlicze) nieznani sprawcy zdewastowali przystanek autobusowy. Wandale farbą w sprayu zapisali ściany przystanków oraz podłogę antyrządowymi hasłami: Jeb** PiS. Sprawą zajęła się Policja. Obiektem ich zainteresowań stał się również przystanek w Piotrówce oraz witacz w pobliżu granicy Piotrówki i Wrocanki.

REKLAMA


3 marca Policja otrzymała zgłoszenie od przedstawicieli Urzędu Gminy w Jedliczu dot. dewastacji wiaty przystankowej w miejscowości Chlebna.


Fot. Internauta

- Na wspomnianych obiektach umieszczono duże, wulgarne napisy. Stanowczo potępiamy takie zachowanie i informujemy, że sprawą na wniosek Gminy Jedlicze, zajmuje się Komisariat Policji w Jedliczu - informuje Gmina Jedlicze.


Fot. Gmina Jedlicze

- Mamy nadzieję, że dotarcie do sprawców tych chuligańskich wybryków i ich ukaranie to tylko kwestia czasu. Koszty napraw zniszczeń są niemałe, ponieważ remont wiat przystankowych wyniesie ok. 2000 złotych, a ewentualna wymiana witacza opiewać będzie na kwotę 8000 złotych - informuje Gmina Jedlicze.

- Policjanci ustalą i przesłuchają ewentualnych świadków tego zdarzenia oraz przeprowadzą czynności operacyjne ukierunkowane na jak najszybsze zatrzymanie sprawcy tego aktu wandalizmu - poinformował asp. szt. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej Policji.

  • autor: Redakcja

9 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?