KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kierował Toyotą mając około 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymał go inny kierujący

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Blisko 3 promile alkoholu miał w organizmie 51-latek kierujący Toyotą, który podróżował krajową 19 przez Miejsce Piastowe. Mężczyzna został zatrzymany przez świadka, który uniemożliwił pijanemu kierowcy dalsza jazdę.

REKLAMA


18 marca po godz. 14, Policja w Krośnie otrzymał informację, że w rejonie skrzyżowania dróg krajowych nr 19 i 28 w Miejscu Piastowym, doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego.

- Kierowca Toyoty miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy, co wzbudziło podejrzenie u jadącego za nim świadka. Kiedy Toyota zatrzymała się w rejonie dojazdu do ronda, zgłaszający podbiegł do pojazdu i wyjął ze stacyjki kluczyki - poinformował asp. szt. Paweł Buczyński, rzecznik prasowy krośnieńskiej Policji.

- Świadek natychmiast zaalarmował dyżurnego krośnieńskiej jednostki, gdyż siedzący za kierownicą Toyoty mężczyzna, znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 51-letniego mieszkańca gminy Dukla wykazało w jego organizmie około 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony - dodaje asp. szt. Paweł Buczyński.

Za swoje postępowanie mężczyzna stanie przed sądem.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?