KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kompletnie pijany mężczyzna przyjechał na komendę, aby "wykupić" partnerkę z aresztu

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Niecodzienny finał zakrapianego alkoholem spotkania. Para najpierw razem piła, a gdy doszło między nimi do sprzeczki, mężczyzna zamyślił policji, że partnerka zraniła go nożem. Kiedy kobieta trafiła do wytrzeźwienia, pijany kompan za nią zatęsknił i postanowił "uwolnić ją" z rąk policjantów.

REKLAMA


Do tej niecodziennej interwencji doszło w sobotę 3 kwietnia. Około godziny 22 policjanci zostali zaalarmowani o awanturze domowej, do której miało dojść między pijącymi wspólnie alkohol 42-letnią kobietą i 41-letnim mężczyzną.

Jak relacjonuje krośnieńska policja, zgłaszający mężczyzna twierdził, że został zaatakowany nożem przez swoją znajomą. Jak ustalili będący na miejscu funkcjonariusze, pomiędzy mężczyzną, a przebywającą z nim w mieszkaniu kobietą, doszło do nieporozumienia.

- Wzburzony 41-latek postanowił pozbyć się z mieszkania swojej znajomej i powiadomił służby, że padł ofiarą ataku nożowniczki. Informacja ta okazała się jednak zmyślona, dlatego mężczyzna został ukarany mandatem za bezpodstawne wezwanie Policji. Kobieta zobowiązała się opuścić lokal i wrócić do swojego miejsca zamieszkania. Wcześniej jednak postanowiła dać upust swojemu niezadowoleniu wobec zaistniałej sytuacji, głośno wykrzykując wulgaryzmy na miejskim chodniku - relacjonuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Awanturująca się 42-latka została zatrzymana przez policję do wytrzeźwienia.

Po kilku godzinach 41-latek zatęsknił za znajomą i postanowił pojechać po nią na komendę. Około godziny 5.30, nadal wyraźnie pijany, osobiście przyjechał samochodem na parking krośnieńskiej komendy i poinformował mundurowych, że chce “wykupić” swoją znajomą z aresztu i zabrać ją do mieszkania.

41-latek był kompletnie pijany, badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. - Mężczyzna został zatrzymany i stracił prawo jazdy. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem - informuje rzecznik krośnieńskiej policji.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?