KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W domu przy Korczyńskiej odnaleziono ciało mężczyzny [AKTUALIZACJA]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W jednym z domów przy ul. Korczyńskiej w Krośnie odnaleziono ciało mężczyzny. Policja ustala tożsamość denata. Prowadzone są czynności związane z ustaleniem przyczyn tego zdarzenia.

REKLAMA


Służby zostały wezwane do otwarcia jednego z domów przy ulicy Korczyńskiej w Krośnie w poniedziałek, 12 kwietnia w godzinach wieczornych.

- Policjanci ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało dzisiaj odnaleziono w jednym z domów w Krośnie przy ul. Korczyńskiej. Na miejscu wykonano czynności, a ślady zebrane pozwolą na ustalanie przyczyn tego zdarzenia. Wstępnie w zdarzeniu wykluczono działania osób trzecich. Trwa ustalanie tożsamości denata - informuje podkomisarz Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jak poinformował portal Krosno112.pl, mężczyzna miał na sobie nadpalone ubranie - to nieoficjalne ustalenia.

[AKTUALIZACJA]

- Drzwi do budynku były zamknięte od wewnątrz. Lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Wykluczył udział osób trzecich. Prokuratura również nie dopatrzyła się możliwości udziału osób trzecich, które mogły przyczynić się do zgonu mężczyzny. Nadpalone ubranie prawdopodobnie pochodzi z innego okresu. 61-latek mógł je założyć na siebie. Na tym zakończono postępowanie - poinformował asp. szt. Paweł Buczyński, rzecznik krośnieńskiej Policji.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?