KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Pijany 20-latek spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Kierujący osobowym Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z Dacią, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymany 20-latek, mieszkaniec powiatu krośnieńskiego miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem.

REKLAMA


Do tego zdarzenia doszło 17 kwietnia około godz. 7, w Sieklówce. Policja otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący osobowym Audi spowodował zdarzenie drogowe i odjechał.

Policjanci podczas sprawdzania terenu pobliskich miejscowości, zauważyli poszukiwany samochód ustawiony na bocznej drodze w miejscowości Lublica. W samochodzie siedział 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,2 promila.

Mężczyzna trafił do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego to czynu się przyznał. 20-latek odpowie również za spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będąc pod wpływem alkoholu.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?