KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Poszukiwany krośnianin złapany na parkingu placówki handlowej

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Krośnieński policjant wykazał się czujnością i sprytem zatrzymując poszukiwanego 38-latka w czasie wolnym od służby. W efekcie jego działań mężczyzna trafił do zakładu karnego, w którym spędzi 14 miesięcy.

REKLAMA


Funkcjonariusz krośnieńskiej policji dostrzegł na parkingu jednej z placówek handlowych 38-latka, który na podstawie nakazu sądowego miał być doprowadzony do zakładu karnego, aby tam odbyć karę 14 miesięcy pozbawienia wolności. Policjant wydziału prewencji krośnieńskiej komendy zwrócił uwagę na nerwowe zachowanie 38-latka, który w każdej chwili mógł opuścić parking. Mimo tego, że funkcjonariusz nie był aktualnie na służbie, postanowił zareagować. Wyłapał chwilę nieuwagi poszukiwanego i wykorzystał ten moment w celu złapania mężczyzny, odpowiednio wcześniej powiadamiając o sytuacji patrol.

- Funkcjonariusze służb mundurowych wielokrotnie potwierdzają czynem, że gotowość wypełniania obowiązków i niesienia pomocy, nie ogranicza się tylko do czasu służby, ale wykracza daleko poza nią. Często słyszymy o interwencjach podejmowanych wobec osób łamiących prawo, bezinteresownej pomocy poszkodowanym w wypadkach lub zdarzeniach losowych przez policjantów, strażaków, czy też żołnierzy. Niezależnie od koloru noszonego munduru, zdają sobie sprawę, że ich służba trwa przez całą dobę - mówi podkomisarz Paweł Buczyński, rzecznik prasowy krośnieńskiej Policji.

Dzięki czujności funkcjonariusza oraz jego gotowości do służby niezależnie od okoliczności, 38-letni krośnianin został doprowadzony do zakładu karnego, w którym rozpoczął już odbywanie kary 14 miesięcy pozbawienia wolności.

  • autor: (bk)

1 komentarz

  • herman616

    Widze ze jak trzeba pochwalic policjanta to jakos nie ma chetnych, nikomu przez "gardlo" nie przejdzie. Jak tylko jakas wina policjanta, nawet domniemana, to jazda po nim po calosci. Facet zachowal sie przyzwoicie i okazal sie dobrym policjantem i to sie chwali. Gratulacje i dziekuje w imieniu tych co doceniaja. Nie znam cie chlopie ale jak masz dzieci to moga byc z ciebie dumne. Tak trzymac

    Zgłoś nadużycie herman616 piątek, 22, lipiec 2022 08:19 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?