KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginął archeolog Zbigniew Jeliński

Zdjęcie Zbigniewa Jelińskiego, który często ubierał się w tzw. styl militarny. Zdjęcie Zbigniewa Jelińskiego, który często ubierał się w tzw. styl militarny. Fot. archiwum PWKZwP

Zaginął Zbigniew Jeliński, archeolog Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków Delegatury w Rzeszowie.

REKLAMA


Komunikat o zaginięciu archeologa pojawił się na stronie FB Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu.

- Poszukujemy ZBIGNIEWA JELIŃSKIEGO, pracownika - archeologa WUOZ Delegatury w Rzeszowie. Ostatnio widziany był we czwartek 16 lutego 2023 r. w Rzeszowie. Osoby, które miały kontakt bądź wiedzą gdzie może przebywać zaginiony proszeni są o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji, każda informacja może być kluczowa. Można kontaktować się również z naszym urzędem za pośrednictwem skrzynki pocztowej na FB, adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 16 678 59 44. Prosimy nie pisać w komentarzach, nie chcemy prowadzić publicznej dyskusji, w tym trudnym i wyjątkowym temacie. Zwracamy się z ogromną prośbą o możliwe jak najszersze udostępnienie tej informacji - poinformował PWKZwP.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?