Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Policjanci odnaleźli zaginionego 12-latka

altDziś w nocy krośnieńscy policjanci odebrali zgłoszenie o zaginięciu 12-letniego chłopca. Do poszukiwań skierowano dwunastu funkcjonariuszy i psa tropiącego. Rano policyjny patrol zauważył poszukiwanego 12-latka. Około godz. 1 w nocy dyżurny krośnieńskiej komendy odebrał telefon od mieszkanki Krosna, która zgłosiła zaginięcie jej 12-letniego wnuka.

REKLAMAKobieta wyjaśniła, że około godz. 18. wracała z wnukiem do domu, wtedy chłopiec wyprzedził ją, mówiąc że będzie na nią czekał w mieszkaniu. Po jakimś czasie zgłaszająca dotarła do domu, jednak 12-latka w nim nie było. Ponieważ chłopiec nie wracał, powiadomiła Policję.

Do akcji natychmiast skierowano dwunastu policjantów i psa tropiącego. Funkcjonariusze przeszukali teren osiedla, dworce, wszystkie patrole dostały opis zaginionego 12-latka. Przed godz. 9. policjanci patrolujący okolicę ulicy Bursaki zauważyli chłopca odpowiadającego podanemu rysopisowi. Chłopiec przyznał, że nocował w pustostanie. Cały i zdrowy został przewieziony na komendę, skąd odebrała go babcia.

kwp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj