Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Roztargniony właściciel samochodu

altPo kilkudziesięciu minutach od przyjęcia zgłoszenia policjanci odnaleźli osobową hondę, której kradzież zgłosił mieszkaniec Krosna. Samochód stał na sąsiedniej ulicy i nie miał żadnych widocznych uszkodzeń. Dopiero wtedy właściciel przypomniał sobie, że dzień wcześniej zostawił go tam, robiąc zakupy w pobliskim sklepie.

REKLAMAWczoraj rano, krośnieńską policję zelektryzowało zawiadomienie o kradzieży hondy civic, o dość znacznej wartości. Mieszkający w Krośnie 68-letni właściciel auta twierdził, że w czwartek wieczorem zaparkował go na swoim stałym miejscu przed blokiem. Kiedy rano wyszedł na zewnątrz, po hondzie nie było śladu.
 
Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia dyżurny powiadomił o kradzieży patrole, pełniące służbę w całym powiecie. Policjanci rozpoczęli rutynowe sprawdzanie terenu, ze szczególnym uwzględnieniem parkingów na terenie Krosna. Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że zgodnie z popularnym przysłowiem, najciemniej było pod latarnią. Funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli bowiem poszukiwaną hondę w pobliżu miejsca zamieszkania zgłaszającego. Stała na sąsiedniej ulicy, zaparkowana w pobliżu osiedlowego sklepu. Była zamknięta i nie miała żadnych widocznych uszkodzeń.
 
Powiadomiony o tym fakcie właściciel hondy, przypomniał sobie, że w czwartek wieczorem sam zostawił ją w tym miejscu. Wybrał się wówczas na zakupy do pobliskiego sklepu. Tam został zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę i zdenerwowany tym zajściem, zdecydował się wrócić do domu pieszo. Poranny incydent sprawił, że 68-latek przeżył kolejny stres, na szczęście finał całej sprawy okazał się dla niego pomyślny.

kmp 
 

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj