KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Roztargniony właściciel samochodu

altPo kilkudziesięciu minutach od przyjęcia zgłoszenia policjanci odnaleźli osobową hondę, której kradzież zgłosił mieszkaniec Krosna. Samochód stał na sąsiedniej ulicy i nie miał żadnych widocznych uszkodzeń. Dopiero wtedy właściciel przypomniał sobie, że dzień wcześniej zostawił go tam, robiąc zakupy w pobliskim sklepie.

REKLAMA


Wczoraj rano, krośnieńską policję zelektryzowało zawiadomienie o kradzieży hondy civic, o dość znacznej wartości. Mieszkający w Krośnie 68-letni właściciel auta twierdził, że w czwartek wieczorem zaparkował go na swoim stałym miejscu przed blokiem. Kiedy rano wyszedł na zewnątrz, po hondzie nie było śladu.
 
Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia dyżurny powiadomił o kradzieży patrole, pełniące służbę w całym powiecie. Policjanci rozpoczęli rutynowe sprawdzanie terenu, ze szczególnym uwzględnieniem parkingów na terenie Krosna. Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że zgodnie z popularnym przysłowiem, najciemniej było pod latarnią. Funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli bowiem poszukiwaną hondę w pobliżu miejsca zamieszkania zgłaszającego. Stała na sąsiedniej ulicy, zaparkowana w pobliżu osiedlowego sklepu. Była zamknięta i nie miała żadnych widocznych uszkodzeń.
 
Powiadomiony o tym fakcie właściciel hondy, przypomniał sobie, że w czwartek wieczorem sam zostawił ją w tym miejscu. Wybrał się wówczas na zakupy do pobliskiego sklepu. Tam został zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę i zdenerwowany tym zajściem, zdecydował się wrócić do domu pieszo. Poranny incydent sprawił, że 68-latek przeżył kolejny stres, na szczęście finał całej sprawy okazał się dla niego pomyślny.

kmp 
 

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?