Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Z narkotykami przyjechali do Krosna

altPolicjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy na miejsce towarzyskiego spotkania wybrali sobie piwnicę jednego z krośnieńskich bloków. Nie jest wykluczone, że nie tylko pili tam alkohol, ale również odurzali się narkotykami.  Wczoraj wieczorem, Policja została powiadomiona o kilku młodych mężczyznach, którzy przebywają w piwnicy jednego z bloków przy ul. Oficerskiej w Krośnie i zakłócają spokój mieszkańcom.

REKLAMAInterweniujący policjanci istotnie zastali na miejscu trzech pijących piwo i głośno zachowujących się młodzieńców. Ich wygląd wskazywał, że najprawdopodobniej są pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze ustalili, że są to dwaj 21-latkowie i o rok młodszy kolega, wszyscy pochodzą z tej samej miejscowości w powiecie brzozowskim.
 
W trakcie legitymowania jeden ze starszych mężczyzn odrzucił dwa niewielkie, przeźroczyste woreczki. Po sprawdzeniu ich zawartości okazało się, że w obydwu znajdują się zakazane substancje narkotyczne, marihuana i amfetamina. Na miejscu interwencji policjanci znaleźli również przedmioty wykorzystywane do przyjmowania narkotyków.
 
Aktualnie trwają przesłuchania zatrzymanych mające na celu ustalenie właściciela narkotyków oraz potwierdzenie faktu ich udostępniania pozostałym osobom.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj