Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wandal uszkodził 25 samochodów

Kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia policjant i strażnik miejski zatrzymali pijanego mężczyznę, który ostrym przedmiotem rysował karoserie samochodów. Ślady działalności wandala pozostały aż na 25 autach. Aktualnie sprawca trzeźwieje w policyjnym areszcie, a policjanci ustalają pokrzywdzonych.

REKLAMAWczoraj, kilkanaście minut po godz. 23, Policja została powiadomiona o mężczyźnie, który rysuje ostrym przedmiotem po karoseriach aut, zaparkowanych przed jednym z bloków przy ul. Bohaterów Westerplatte w Krośnie.

Po kilku minutach na miejscu był już najbliższy patrol. Pełniący wspólnie służbę policjant i funkcjonariusz krośnieńskiej straży miejskiej, zauważyli wandala na ul. Wojska Polskiego. Okazał się nim, będący pod wpływem alkoholu, 27-letni mieszkaniec Krosna. Mężczyzna oświadczył, że wraca właśnie z baru do domu. Badanie stanu trzeźwości, wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu .W czasie rozmowy, z rozbrajającą szczerością przyznał się do uszkodzenia samochodów i wskazał miejsca, w których były one zaparkowane. Stwierdził, że nie wie dlaczego to zrobił.

Po sprawdzeniu parkingów przy ul. Bohaterów Westerplatte i Wojska Polskiego, funkcjonariusze ujawnili łącznie aż 25 aut z zarysowanymi elementami karoserii.

W tej sytuacji 27-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj od rana policjanci kontaktowali się z właścicielami uszkodzonych samochodów. Część z nich zgłosiła się już na komendę, składając zawiadomienie o przestępstwie i wniosek o ściganie sprawcy. Z dotychczasowych informacji wynika, że szkody wyrządzone przez wandala będą bardzo poważne. Tylko jeden z pokrzywdzonych szacuje, że koszt lakierowania uszkodzonych elementów wyniesie około 900 zł.

Za popełnione przestępstwo, 27-latkowi grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj