Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Awantura pomiędzy pracodawcą a pracownikiem

Cios pięścią w twarz, wymierzony pracownikowi przez pracodawcę zakończył spór pomiędzy nimi o sprawy służbowe. Policjanci ustalili, że obaj awanturujący się mężczyźni byli pijani.

REKLAMAWczoraj, około godz. 16, pracownik jednej z krośnieńskich firm zawiadomił Policję, że został pobity przez pracodawcę. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pokrzywdzonym jest 45-letni krośnianin. Mężczyzna oświadczył, że chwilę wcześniej pokłócił się z właścicielem firmy, ponieważ obaj mieli zupełnie inne spojrzenie na niektóre sprawy służbowe. Ostra wymiana zdań przerodziła się ostatecznie w rękoczyny i zdenerwowany pracodawca uderzył pracownika pięścią w twarz.

Obecny na miejscu sprawca, 49-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, potwierdził fakt awantury. Twierdził jednak, że został sprowokowany przez agresywnego pracownika, a cios, który mu wymierzył, był formą obrony przed atakiem.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj mężczyźni byli pijani. W organizmie właściciela firmy stwierdzono 1,2 promila, a w organizmie jego pracownika - ponad 2,3 promila alkoholu.

Dalszy tok postępowania w tej sprawie uzależniony będzie od ostatecznej oceny obrażeń, których doznał 45-letni mężczyzna.

Niezależnie od tego policjanci sprawdzą, czy mężczyźni spożywali alkohol na terenie zakładu pracy oraz czy wykonywali czynności zawodowe, będąc pod jego wpływem.

KMP

  • autor: KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj