Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Pijany kierowca spowodował kolizję

Trzy samochody uczestniczyły wczoraj w kolizji na jednym z krośnieńskich skrzyżowań. W jednym z aut przewożonych było dwoje małych dzieci, drugim kierował kursant, a trzecim - pijany kierowca.

REKLAMADo zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godz. 17, na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską. Na lewym pasie ruchu, przeznaczonym dla samochodów skręcających w lewo, w ul. Krakowską, stały kolejno skoda felicia i renault clio nauki jazdy. W tym czasie na sygnalizatorze paliło się czerwone światło i kierowcy oczekiwali na jego zmianę. Zanim do tego doszło, w tył renault uderzył rozpędzony polonez, spychając go na stojącą z przodu skodę.


Skoda Felicja

Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że felicią jechało małżeństwo z dwojgiem dzieci w wieku 6 lat, zaś renault z prywatnej szkoły nauki jazdy – kursant z instruktorem. Zarówno kierowca skody, jak i mężczyźni podróżujący renault byli trzeźwi. Pijanym natomiast okazał się siedzący za kierownicą poloneza, 39-letni mieszkaniec gminy Jedlicze. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.


FSO Polonez

W tej sytuacji policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a samochód przekazali pod opiekę wskazanej przez niego osoby. Ponieważ w trakcie tych czynności kierowca skody zaczął odczuwać ból w okolicach szyi, na miejsce wezwano również karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali żadnych obrażeń.

Za kierowanie samochodem będąc w stanie nietrzeźwości, 39-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 i zakaz prowadzenia pojazdów na okres od roku do lat 10. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

KMP

  • autor: KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj