KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wszedł do bloku przez zamknięte drzwi

altNietypowy sposób na wejście do bloku wybrał sobie nietrzeźwy mieszkaniec Krosna. Nie mogąc otworzyć drzwi swoim oryginalnym kluczem, wykopał w nich dziurę i przez nią dostał się na klatkę schodową, a następnie do swojego mieszkania. Po północy dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał telefon od mieszkańca jednego z krośnieńskich bloków, z informacją o zakłócaniu ciszy nocnej i niszczeniu drzwi wejściowych do klatki schodowej.

REKLAMA


Skierowani na miejsce policjanci zauważyli rozbite drzwi do klatki. Na miejscu podszedł do nich mężczyzna, który zaskoczył policjantów informacją, że to on jest sprawcą zniszczeń. Z jego relacji wynikało, że wracając do swojego mieszkania miał poważne kłopoty z otwarciem drzwi swoim oryginalnym kluczem.

Po kilku nieudanych próbach, nie mogąc normalnie dostać się do środka wybrał wejście siłowe. Wykopał w drzwiach dziurę, przez którą wszedł do klatki schodowej i dalej do swojego mieszkania. Po badaniu na trzeźwość okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad 1,6 promila alkoholu.

Odpowiedzialność karna mężczyzny zależeć będzie od decyzji w tej sprawie pokrzywdzonego, gdyż sprawy o zniszczenie mienia ścigane są na wniosek osoby pokrzywdzonej.

 

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?