KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Fałszywi pracownicy zakładu gazowniczego

78-letni krośnianin stał się ofiara oszustów. Mężczyźni podający się za pracowników zakładu gazowniczego przekonali go do konieczności wymiany kuchenki gazowej. Okazało się, że zapłacił kilkakrotnie wyższą cenę.

REKLAMA


Wczoraj do krośnieńskiej komendy zgłosił się 78-letni krośnianin. Mężczyzna został oszukany. Z zawiadomienia wynika, że do jego mieszkania przyszli dwaj mężczyźni podający się za pracowników zakładu gazowniczego. Podczas rozmowy oświadczyli, że zajmują się wymianą kuchenek gazowych, gdyż kończy się ich resurs. Mężczyźni wydali się na tyle wiarygodni, że pokrzywdzony zgodził się na wymianę swojej kuchenki uznając, że jest to niezbędne.

Mężczyźni dokonali wymiany i zamontowali w mieszkaniu pokrzywdzonego nową kuchenkę. Pokrzywdzony za wykonaną usługę zapłacił część gotówki, a resztę zgodził się zapłacić w ratach podpisując umowę sprzedaży ratalnej. Po kilku dniach okazało się, że został oszukany. Oszuści zabrali z jego mieszkania kuchenkę, którą dotychczas użytkował, a zamontowali w jej miejsce o wiele gorszą, pobierając za nią trzykrotnie wyższą cenę.

Apelujemy do wszystkich o ostrożność. W przypadku wątpliwości co do wiarygodności pracowników, chcących wykonać remonty w naszych domach, prosimy o informację na telefon alarmowy 997.
 

KMP

  • autor: KMP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?