Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Nastoletni motorowerzyści - wypadki

Dwa wypadki z udziałem nastolatków na motorowerach, odnotowano wczoraj na drogach powiatu krośnieńskiego. W jednym przypadku zawinił dorosły, w drugim to 14-latek doprowadził do zderzenia z rowerzystą.

REKLAMA
Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj (czwartek, 19 maja 2011), około godz. 16, na skrzyżowaniu ulic Legionów i Kapucyńskiej w Krośnie. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, kierująca oplem astra 28-letnia mieszkanka Rzeszowa, wyjeżdżając z ul. Kapucyńskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa 15-letniemu motorowerzyście z Krosna, doprowadzając do zderzenia się obydwu pojazdów.

alt

W wypadku ogólnych potłuczeń doznał zarówno kierujący motorowerem 15-latek, jak też jego o rok młodszy pasażer. Ponieważ badania w szpitalu nie wykazały u żadnego z chłopców poważniejszych obrażeń i wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, prowadzącą opla 28-latkę policjanci ukarali mandatem karnym.
 
Niecałe 4 godziny później, na ul. 1000-lecia w Jedliczu doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty i rowerzysty. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują, że do wypadku doprowadził kierujący motorowerem 14-latek, który po wyprzedzeniu 34-letniego rowerzysty, zbyt szybko wrócił na swój pas ruchu.
 
Pojazdy zderzyły się ze sobą, a 34-latek upadł na jezdnię, doznając złamania ręki. Obaj kierujący byli trzeźwi. Aktualnie wyjaśnieniem szczegółów tego zdarzenia zajmują się policjanci z miejscowego komisariatu.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj