Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W środku tygodnia będzie 11°C. Sporo słońca jak na grudzień, na pewno nie będzie padać

W środku tygodnia pozostaniemy w zasięgu wyżu, do czwartkowego poranka wzrost ciśnienia. Bardzo ciepło jak na grudzień. W środku tygodnia pozostaniemy w zasięgu wyżu, do czwartkowego poranka wzrost ciśnienia. Bardzo ciepło jak na grudzień. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Mimo że do Bożego Narodzenia jeszcze cały tydzień, to już można powiedzieć, że to nie będą to białe święta. Do Polski - podobnie jak i do całej Europy Środkowo-Wschodniej - napływa bardzo ciepłe powietrze z południa, temperatura maksymalna osiąga na Podkarpaciu co najmniej 10°C, a kilkadziesiąt kilometrów na zachód od nas, w Małopolsce, lokalnie jest nawet 15°C. W środku bieżącego tygodnia utrzyma się podobny typ pogody, a nawet spodziewamy się jeszcze większego usłonecznienia, szczególnie w środę. Do czwartkowego poranka ciśnienie będzie wzrastać, w drugiej połowie tygodnia natomiast znów czeka nas spory spadek wskazań barometrów.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (17/18 grudnia 2019) pozostaniemy pod wpływem wyżu znad Morza Czarnego. Z południa napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, w porywach do 55 km/h, południowy. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1017 hPa, do rana nieznacznie wzrośnie.

W środę w ciągu dnia (18 grudnia 2019) pozostaniemy w zasięgu wyżu obejmującego południowo-wschodnią i wschodnią i środkową Europę, którego centrum przemieści się nad Turcję. Utrzyma się napływ ciepłego powietrza zwrotnikowego. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowy. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1019 hPa, będzie wzrastać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (18/19 grudnia 2019) pogodę kształtować będzie ten sam, rozległy wyż znad Europy Południowo-Wschodniej. Pozostaniemy w ciepłej masie powietrza zwrotnikowego. Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od 7°C do 8°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1024 hPa, do rana jeszcze wzrośnie.

W czwartek w ciągu dnia (19 grudnia 2019) wyż znad Europy Południowo-Wschodniej zacznie słabnąć, ale jego wpływ na pogodę w całym kraju utrzyma się. Wciąż napływać będzie ciepłe powietrze zwrotnikowe z południa. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1024 hPa i zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj