Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W środku tygodnia przelotny deszcz ze śniegiem i najwyżej 3°C. Ciśnienie trochę wzrośnie

W środku tygodnia napływać będzie wilgotne powietrze. Okresami deszcz ze śniegiem, najwyżej 3°C. W środku tygodnia napływać będzie wilgotne powietrze. Okresami deszcz ze śniegiem, najwyżej 3°C. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Po spokojnym poniedziałku we wtorek rozhulał się porywisty południowy wiatr, który w środę nad ranem zmieni kierunek na zachodni i osłabnie. Nocny front atmosferyczny nie przyniesie intensywnych opadów w naszym rejonie, popada przelotnie deszcz ze śniegiem, a po nich możliwe będą przejaśnienia. W środę w ciągu dnia aura typowa dla tylnej części niżu, z licznymi opadami o charakterze przelotnym i wiatrem z kierunków zachodnich. W czwartek nasunie się kolejny niż z frontem atmosferycznym, tym razem ciepłym, w drugiej połowie dnia wiatr znów odkręci na południowy. Zanotujemy najwyżej 3°C.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (28/29 stycznia 2020) pogodę kształtować będzie niż znad Morza Północnego wraz z frontem zokludowanym. Z zachodu napłynie chłodne i wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, nad ranem słabnący, południowy skręcający na zachodni. Widzialność umiarkowana poprawiająca się do bardzo dobrej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1001 hPa, w pierwszej połowie nocy będzie powoli spadać, a nad ranem zacznie wzrastać.

W środę w ciągu dnia (29 stycznia 2020) będziemy w tylnej części wypełniającego się niżu, który przemieści się nad Szwecję. Z zachodu napływać będzie chłodne i wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, po południu przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. Wiatr na ogół umiarkowany, z kierunków zachodnich. Widzialność dobra pogarszająca się do umiarkowanej. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1005 hPa, do południa będzie się lekko wahać, po południu zacznie wzrastać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

W nocy ze środy na czwartek (29/30 stycznia 2020) pozostaniemy w zasięgu wypełniającego się niżu znad Szwecji. Z zachodu nadal napływać będzie chłodne i wilgotne i powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1010 hPa, będzie wzrastać.

W czwartek w ciągu dnia (30 stycznia 2020) pogodę kształtować będzie rozległy niż obejmujący większość Europy, za wyjątkiem jej południowo-zachodniej części. Z zachodu napływać będzie chłodne i wilgotne powietrze polarno-morskie. Zachmurzenie duże, słabe przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni skręcający na południowy. Widzialność umiarkowana i dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1014 hPa, będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne niekorzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj