Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Deszcz i deszcz ze śniegiem [OSTRZEŻENIE]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Synoptycy ostrzegają przed dalszymi opadami deszczu, miejscami przejściowo deszczu ze śniegiem, okresami o natężeniu umiarkowanym. W nocy ze środy na czwartek prognozuje się zachmurzenie całkowite oraz opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Drogi będą śliskie.

REKLAMAIMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gwałtownym wzrostem stanów wody. W wyniku prognozowanych opadów deszczu oraz deszczu ze śniegiem w ciągu nocy oraz kolejnego dnia w górnych częściach zlewniach: Wisłoki, Sanu oraz Wisłoka spodziewane są wzrosty poziomu wody (miejscami gwałtowne) do strefy stanów wysokich. Punktowo istnieje możliwość przekroczenia stanów ostrzegawczych. Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku od godziny 23 do środy do godziny 23.

W czwartek w ciągu dnia (5 marca 2020) zacznie nasuwać się kolejny niż wtórny, tym razem znad Morza Północnego. Będziemy w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 6°C do 7°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1007 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne i korzystne.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj