KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Deszcz i deszcz ze śniegiem [OSTRZEŻENIE]

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Synoptycy ostrzegają przed dalszymi opadami deszczu, miejscami przejściowo deszczu ze śniegiem, okresami o natężeniu umiarkowanym. W nocy ze środy na czwartek prognozuje się zachmurzenie całkowite oraz opady deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Drogi będą śliskie.

REKLAMA


IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gwałtownym wzrostem stanów wody. W wyniku prognozowanych opadów deszczu oraz deszczu ze śniegiem w ciągu nocy oraz kolejnego dnia w górnych częściach zlewniach: Wisłoki, Sanu oraz Wisłoka spodziewane są wzrosty poziomu wody (miejscami gwałtowne) do strefy stanów wysokich. Punktowo istnieje możliwość przekroczenia stanów ostrzegawczych. Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku od godziny 23 do środy do godziny 23.

W czwartek w ciągu dnia (5 marca 2020) zacznie nasuwać się kolejny niż wtórny, tym razem znad Morza Północnego. Będziemy w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 6°C do 7°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1007 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne obojętne i korzystne.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?