Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Środek tygodnia słoneczny i ciepły. Popołudniami do 21°C, niestety wciąż bardzo sucho

W połowie tygodnia pozostaniemy w ciepłym i suchym powietrzu. Popołudniami będzie nawet 21°C. W połowie tygodnia pozostaniemy w ciepłym i suchym powietrzu. Popołudniami będzie nawet 21°C. Źródło: ČHMÚ (Chmi.cz)

Nastąpiła prawdziwa eksplozja wiosny, wyż póki co trzyma się i tak pozostanie do czwartku. W obszarze antycyklonu próżno doszukiwać się jakichkolwiek chmur, a suche powietrze i słaby wiatr sprawiają, że różnica między temperaturą minimalną, notowaną po godzinie 6:00, a temperaturą maksymalną, występującą około dziesięć godzin później, sięga nawet szesnastu stopni Celsjusza. Podobnie zapowiada się środek tygodnia - mimo chłodnawych nocy, popołudniami spodziewać się powinniśmy 20°C, a lokalnie nawet 21°C. Na razie nie przewidujemy przymrozków, te przypomną się dopiero po świętach.

REKLAMAW nocy z wtorku na środę (7/8 kwietnia 2020) pogodę kształtować będzie rozległy wyż obejmujący całą Europę Środkowo-Wschodnią, z centrum nad Ukrainą. Będziemy w suchej masie powietrza polarno-kontynentalnego. Bezchmurnie. Temperatura minimalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą wschodniego. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1034 hPa, będzie bez większych zmian.

W środę w ciągu dnia (8 kwietnia 2020) pozostaniemy w zasięgu rozległego wyżu znad Europy Środkowo-Wschodniej, z centrum przemieszczającym się znad Zatoki Gdańskiej nad Białoruś. Pozostaniemy w ciepłym i suchym powietrzu polarno-kontynentalnym. Bezchmurnie. Temperatura maksymalna od 19°C do 20°C. Wiatr słaby, zmienny, okresami cisza. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1033 hPa, zacznie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy ze środy na czwartek (8/9 kwietnia 2020) pogodę kształtować będzie wyż przemieszczający się znad Białorusi nad Ukrainę. Utrzyma się napływ suchego powietrza polarno-kontynentalnego. Będzie bezchmurnie. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1028 hPa i będzie spadać.

W czwartek w ciągu dnia (9 kwietnia 2020) znajdziemy się na skraju słabnącego wyżu znad Ukrainy. Pozostaniemy w ciepłym i suchym powietrzu polarno-kontynentalnym. Bezchmurnie i zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 20°C do 21°C. Wiatr słaby, zmienny. Widzialność bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1022 hPa, będzie spadać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

ma

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj