KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W dzień bez opadów atmosferycznych, powrócą dopiero wieczorem

We wtorek na pogodę w powiecie krośnieńskim wpływ wywierał będzie ośrodek niskiego ciśnienia, którego centrum w południe znajdzie się na granicy Polski i Białorusi. Jest to ten sam ośrodek niżowy, jaki znajdował się nad naszym krajem w poniedziałek. Jego wędrówka na wschód będzie trwała nadal, dodatkowo zacznie się wypełniać.

REKLAMA


alt

W dalszym ciągu związane z nim będą fronty atmosferyczne, jednak znajdować się one będą poza granicami naszego kraju. Nad naszym regionem zalegać będzie stare i mocno przetransformowane powietrze arktyczne.

W dzień w całym regionie zachmurzenie duże z możliwymi okresowymi, większymi przejaśnieniami. W ciągu dnia na szczęście nie będą się pojawiać opady atmosferyczne. Temperatura maksymalna, na naszych termometrach wyniesie ok. 2 - 3 ºC. Wilgotność względna w regionie na poziomie 70 - 80 %. Wiatr słaby, północno-zachodni, okresami cisza. W pierwszej części dnia ciśnienie stabilne, przed południem jednak zacznie spadać. W południe na barometrach 1002 hPa.

alt

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże i całkowite. W ciągu nocy występować będą opady śniegu, na ogół słabe. Temperatura minimalna w nocy spadnie do -3 – -2 ºC. Wilgotność względna w nocy wzrośnie do 90 - 95 %. Wiatr słaby, północno-wschodni, okresami cisza. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza utrzymywać się będzie na poziomie 1002 hPa.

(plco)

  • autor: plco

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?