Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W dzień bez opadów atmosferycznych, powrócą dopiero wieczorem

We wtorek na pogodę w powiecie krośnieńskim wpływ wywierał będzie ośrodek niskiego ciśnienia, którego centrum w południe znajdzie się na granicy Polski i Białorusi. Jest to ten sam ośrodek niżowy, jaki znajdował się nad naszym krajem w poniedziałek. Jego wędrówka na wschód będzie trwała nadal, dodatkowo zacznie się wypełniać.

REKLAMAalt

W dalszym ciągu związane z nim będą fronty atmosferyczne, jednak znajdować się one będą poza granicami naszego kraju. Nad naszym regionem zalegać będzie stare i mocno przetransformowane powietrze arktyczne.

W dzień w całym regionie zachmurzenie duże z możliwymi okresowymi, większymi przejaśnieniami. W ciągu dnia na szczęście nie będą się pojawiać opady atmosferyczne. Temperatura maksymalna, na naszych termometrach wyniesie ok. 2 - 3 ºC. Wilgotność względna w regionie na poziomie 70 - 80 %. Wiatr słaby, północno-zachodni, okresami cisza. W pierwszej części dnia ciśnienie stabilne, przed południem jednak zacznie spadać. W południe na barometrach 1002 hPa.

alt

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże i całkowite. W ciągu nocy występować będą opady śniegu, na ogół słabe. Temperatura minimalna w nocy spadnie do -3 – -2 ºC. Wilgotność względna w nocy wzrośnie do 90 - 95 %. Wiatr słaby, północno-wschodni, okresami cisza. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza utrzymywać się będzie na poziomie 1002 hPa.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj