Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Czy jutro zawita Wiosna? Dziś nawet do 7 stopni

W ciągu dnia na pogodę w naszym regionie wpływ będą mieć dwa ośrodki niskiego ciśnienia. Pierwszym z nich będzie wypełniający się i zanikający w polu ciśnienia niż z centrum nad Pomorzem. Drugim ośrodek niskiego ciśnienia, którego centrum jutro w południe znajdować się będzie na granicy Holandii, Belgii i Niemiec.

REKLAMAalt

Jednak i on nie będzie znajdował się w polu ciśnienia nad Europą zbyt długo, gdyż na mapach barycznych widać jego powolny zanik. Nad naszym regionem zalegać będzie stare i przetransformowane powietrze polarno-morskie.

alt

W dzień w naszym regionie zachmurzenie umiarkowane okresami spadające do małego. Brak opadów. Temperatura maksymalna w powiecie wyniesie ok. 6 – 7 ºC. Wilgotność względna wyniesie około 80-90 %. Wiatr początkowo umiarkowany, wiejący ze średnia prędkością do 6 m/s (21 km/h), w drugiej części dnia słabnący, południowo-zachodni. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza w pierwszej części dnia będzie wzrastać, a od południa będzie stabilne - 1010 hPa.

alt

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe wzrastające do umiarkowanego, a nad ranem do dużego, wtedy też pojawią się opady deszczu, które przy ujemnej temperaturze gruntu będą powodować gołoledź. Temperatura minimalna w nocy spadnie do -3 – -2 ºC. Wilgotność względna w regionie wzrośnie ponad 95 %. Wiatr slaby, okresami cisza, wiać będzie głównie ze wschodu. Ciśnienie przez całą noc będzie utrzymywało się na poziomie około 1011 hPa.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj