Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Św. Bonifacy bez znaczących opadów deszczu ale nadal z chłodem

We czwartek w polu ciśnienia nad naszym krajem zacznie rozwijać się bardzo płytki wyż baryczny, który wytworzy się z zanikającego nad Europą środkową klina wyżowego. Na kolejnych mapach ciśnienia widać, że niż ten przemieści się przez Polskę w rejon Półwyspu Skandynawskiego, gdzie będzie mógł swobodnie się rozwijać.

REKLAMANa zachodzie kontynentu nadal jednak panuje niż baryczny, który będzie chciał się coraz bardziej wedrzeć na ląd i dowodzić procesami pogodowymi. W dzień nadal pozostaniemy pod wpływem chłodnego powietrza polarno-morskiego.

alt

W ciągu dnia w powiecie krośnieńskim początkowo zachmurzenie duże i całkowite, z biegiem dnia na niebie pojawiać się będą przejaśnienia. Słabe opady deszczu mogą występować jedynie lokalnie w pierwszej części dnia. Temperatura maksymalna, jaka zagości dziś na naszych termometrach wyniesie do 14 – 15 ºC. Wilgotność względna do 60 – 70 %. Wiatr słabe, wiejący z północnego-zachodu. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza w południe wyniesie 1014 hPa i po południu zauważalny będzie jego lekki spadek.

alt

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie umiarkowane oraz brak opadów atmosferycznych. Temperatura minimalna w regionie spadnie do 9 – 10 ºC. Wilgotność względna w nocy około 90 %. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1013 hPa i nadal będzie miało tendencję spadkową.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj