Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Słoneczna i ciepła niedziela - południowy napływ powietrza

W niedzielę w ciągu dnia Polska południowa znajdować się będzie w umiarkowanym strumieniu cyrkulacji południowej. W polu barycznym znajdziemy się w zasięgu oddziaływania niżu, którego centrum znajdować się będzie w samo południe nad Bawarią, a do wieczora przemieści się nad zachodnie Czechy.

REKLAMAalt

Związany on będzie z kroplą chłodu, jaka znajduje się w środkowej troposferze w rejonie Hiszpanii i Francji. To ona w dalszym ciągu wspomaga żywotność ośrodków niskiego ciśnienia występujących w warstwie przyziemnej. Z południa napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie.

Dzień w powiecie krośnieńskim rozpocznie się bezchmurnym niebem i takie też pozostanie do końca dnia. Maksymalna temperatura powietrza w naszym regionie osiągnie około 23 – 24 ºC. Wilgotność względna do 40 - 50 %. Wiatr w ciągu dnia słaby, wiejący z kierunków południowych. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza przez cały dzień będzie lekko spadać, osiągając w samo południe 1014 hPa.

alt

W nocy z niedzieli na poniedziałek w dalszym ciągu bezchmurne niebo i brak opadów. Temperatura minimalna w naszym regionie spadnie do 13 – 14 ºC. Wilgotność względna w nocy około 70 - 80 %. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa i będzie stabilne.

(plco)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj