Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 
 

W ciągu dnia w regionie zagrzmi i popada

W środę w ciągu dnia cała Polska znajdować się będzie w zasięgu aktywnego, rozległego układu niżowego, którego centrum w południe umiejscowione będzie nad cieśniną Kattegat. Do wieczora centrum niżu przemieści się nad Skagerrak. Od godzin popołudniowych z zachodu na wschód przez Polskę przemieszczać się będzie chłodny front atmosferyczny.

REKLAMAalt

Z południowego zachodu napływać będzie stare - przetransformowane - powietrze polarno-morskie, tylko późnym popołudniem nad Polskę Zachodnią z północnego zachodu zacznie napływać chłodne powietrze polarno-morskie.

W ciągu dnia w naszym regionie zachmurzenie umiarkowane, okresami mogące wzrastać do dużego. W regionie prognozowane są opady deszczu i burze, które mogą przybierać słabą, a lokalnie umiarkowaną siłę. Temperatura maksymalna, jaką dziś pokażę termometry wyniesie 19 – 20 ºC. Wilgotność względna do 70 - 80 %. Wiatr w ciągu dnia na ogół słaby, jedynie okresami umiarkowany, w czasie burz silny i porywisty, wiejący z kierunków południowych. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza w południe wyniesie 1008 hPa i będzie miało tendencję spadkową.

alt

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie umiarkowane, w drugiej części dnia zaczynające wzrastać do dużego. Opady deszczu prognozowane są jedynie w pierwszej części nocy. Temperatura minimalna w naszym regionie spadnie do 7 – 8 ºC. Wilgotność względna w nocy około 100 %. Wiatr słaby, południowy, zmieniający kierunek w drugiej części nocy na zachodni. Ciśnienie w nocy wzrośnie do poziomu 1005 hPa i po północy lekko wzrośnie.

(plco)

  • autor: plco

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj