Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Chłodna aura rozpoczyna weekend

W piątek (12.07.2013) w ciągu dnia prawie cały kraj pozostanie pod wpływem niżu, którego centrum w południe znajdzie się w Polsce Północno-Wschodniej. Tylko zachodnia część województwa zachodniopomorskiego znajdzie się pod wpływem wyżu znad Wysp Brytyjskich. Nadal z północnego zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie.

REKLAMAalt

W ciągu dania w naszym powiecie zachmurzenige duże, okresami spadające do umiarkowanego. W dzień w regionie prognozowane jest pojawienie się opadów deszczu, które mogą być umiarkowane, pojawiać się mogą również komórki burzowe. Temperatura maksymalna, jaka zagości dziś na termometrach wyniesie około 17-18 °C. Wiatr słaby, w czasie burz silny. Wiać będzie z zachodu. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie 1016 hPa i będzie się wahać.

W nocy z piątku na sobotę w dalszym ciągu zachmurzenie duże, wzrastające do całkowitego. W regionie nadal pojawiqć się będą przelotne opady, a lokalnie nawet burze. Minimalna temperatura w nocy spadnie do 13-14 °C. Wiatr słaby, w drugiej części nocy wzrastający do umiarkowanego, zachodni. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa i będzie na ogół stabilne.

(pco)
Fot. Andreas Krappweis

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

Jakość powietrza

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj