Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Powstała pierwsza farma dyniowa w południowo-wschodniej Polsce

Powstała pierwsza farma dyniowa w południowo-wschodniej Polsce Fot. archiwum

PODKARPACIE: Od lat niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, zaczynają niedawno znajdować swoich fanów również w Polsce. Farmy Dyniowe - bo o nich mowa - stają się kolejnym atutem wykorzystywanym przez miejscowości turystyczne. Jedna z nich zlokalizowana jest również w niewielkiej miejscowości Radawa, która mieści się na Podkarpaciu.

REKLAMA- Jesień to piękna pora roku, która wciąż jednak skrywa przed nami wiele tajemnic oraz niewykorzystany potencjał - mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz pomysłodawczyni stworzeni farmy dyniowej. - Dynie to niezwykłe warzywa, posiadające doskonałe wartości zdrowotne, a także, co może wydawać się zaskakujące, będące wyjątkowo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Nic dziwnego, że od lat stanowią one rozpoznawalny na całym świecie symbol Halloween - dodaje.

Mieszcząca się w Radawie farma dyniowa to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu wypełniona licznymi atrakcjami. W jej ramach można zagrać w dyniowe kręgle, porzucać krążkiem do celu, najmłodsi mogą pobawić się w specjalnej „piaskownicy” wypełnionej kukurydzianymi ziarnami czy spędzić czas w stylizowanej szklarni.

Farma dyniowa w Radawie będzie otwarta dla gości przez cały okres jesienny.

Fot. archiwum

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj