Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wednesday Innovation Night dla przedsiębiorców i startupów z Podkarpacia

Wiedza, praktyka i umiejętności w kwestii zarządzania kryzysowego podczas epidemii koronawirusa, są tematem wydarzenia organizowanego przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Eksperci Dariusz Tworzydło i Szymon Sikorski będą dostępni w Internecie, gdzie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

REKLAMAWednesday Innovation Night to cykliczne wydarzenie, które inspiruje i wspiera uczestników ekosystemu innowacji, startupów i przedsiębiorczości na terenie Podkarpacia. Kolejna edycja pod nazwą "Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem" będzie miała charakter spotkania wirtualnego i odbędzie się dziś (środa), 29 kwietnia o godz. 18:00.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości i ekspertów, Wednesday Innovation Night zostało przeniesione do świata Internetu. Zachęcamy użytkowników naszego wydarzenia do nawiązywania kontaktów on-line. Planujemy także możliwość networkingu służącego budowaniu relacji, poznania potrzeb i pomysłów studentów oraz naukowców, które mogą być płaszczyzną do nowych inicjatyw i wspólnych działań dla przedsiębiorców z regionu - podkreślił Kacper Moczarny, koordynator wydarzenia w Podkarpackim Centrum Innowacji.

Ekspertami Virtual WIN #4 będą: Dariusz Tworzydło, profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert ds. public relations, a także Szymon Sikorski, strateg i CEO w Agencji PR Publicon.

Poruszą takie zagadnienia, jak: świat cyfrowy jako substytut spotkań i relacji bezpośrednich, relacje z ludźmi w czasie pandemii - komunikowanie wewnętrzne trudnych tematów związanych z redukcją personelu czy zmniejszeniem wynagrodzeń, analityka biznesowa jako wsparcie procesów decyzyjnych, analiza zmian sprzedaży i przygotowanie się na wypadek kryzysu. Współcześnie firmy w dobie ekonomicznego koronawirusa będą zmuszone do bardzo poważnych, często fundamentalnych decyzji. Już dokonują zwolnień albo je planują. Ograniczają inwestycje. Eksperci opowiedzą jakie działania są konieczne i jak komunikować takie kluczowe zmiany.

Wednesday Innovation Night jest dedykowany dla przedsiębiorców, właścicieli startupów i osób prowadzących działalność gospodarczą. Podczas wydarzeń obecni są także studenci, naukowcy, przedstawiciele klastrów oraz twórcy prac badawczo-rozwojowych z podkarpackich uczelni. Znajdują się również przedstawiciele aniołów biznesu i funduszy venture capital, poszukujący możliwości lokowania kapitału w ciekawe inicjatywy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Podkarpackiego Centrum Innowacji: www.pcinn.org
Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja online: www.bit.ly/vwin4

(rb), PCI

  • autor: (rb), PCI

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj