Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W Iwoniczu powstał program z udziałem Krystyny z Kabaretu Nowaki

Adrianna Borek z kabaretu Nowaki w programie "Pograne Pogadane" nakręconym w Iwoniczu-Zdroju. Adrianna Borek z kabaretu Nowaki w programie "Pograne Pogadane" nakręconym w Iwoniczu-Zdroju. Fot. materiały prasowe

Jak wygląda kabaretowe życie w czasie koronawirusa? Co cieszy Adriannę Borek z kabaretu Nowaki? Jak wygląda kwarantanna na plebanii u Krystyny? O tym dowiecie się w drugim odcinku programu "Pograne Pogadane", który powstał w Iwoniczu-Zdroju.

REKLAMA"Pograne Pogadane" to cykl niezwykłych wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę FIFA 20. Ta mieszanka wywołuje nieprzewidywalny efekt końcowy.

Zasady zabawy są bardzo proste. Trzymając w ręku pada rozmawiamy o: codziennym, życiu, pasji, pracy, czy rodzinie. Choć wynik meczu schodzi na drugi plan - zawsze podglądamy, co dzieje się na ekranie. Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że gadka klei się lepiej! Wszystko oczywiście pod czujnym okiem kamery.

Prowadzącym i pomysłodawcą programu jest Michał Trantau, konferansjer, prezenter i przedsiębiorca. W drugim odcinku rozmawiał z Adrianną Borek z kabaretu NOWAKI. To jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet w polskich showbiznesie. To ona w skeczach kreuje kultową postać KRYSTYNY, gospodyni proboszcza.

Wywiad powstał w Iwoniczu-Zdroju. Dlaczego? Adrianna na codzień mieszka w Zielonej Górze, a pochodzi z Krosna. Jako nastolatka czas wakacyjny spędzała u swojej babci w Lubatowej. Na rekreację wybierała iwonicki basen.
- Za pomoc w realizacji odcinka dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Iwoniczu-Zdroju - mówi Michał Trantau.

Adrianna Borek urodziła się 10 lipca 1982 w Krośnie. Polska artystka kabaretowa, obecnie członkini Kabaretu Nowaki. Wcześniej występowała w kabarecie Babeczki z Rodzynkiem. W 2009 roku w Zielonej Górze odebrała statuetkę IceMole za najlepszą rolę żeńską na I Flying Mole Festiwal. W 2011 roku odebrała indywidualna nagrodę za najlepszą żeńską kreację aktorską na X Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej DebeŚciaK. W komedii  Władysława Sikory z 2007 roku Zamknięci w celuloidzie zagrała rolę koleżanka Julii.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj