Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Biznes z Pasją: ArtGarage

Biznes z Pasją: ArtGarage Fot. archiwum ArtGarage

Marek Szatkowski swoją działalność prowadzi w Nadolanach, jest już jednak znany szeroko w świecie rynku malowań typu custom, stretart. ArtGarage to firma z branży lakiernictwa artystycznego. Malowane przez niego motocykle jeżdżą nie tylko po Polsce. W Sanoku możecie podziwiać jego murale.

REKLAMAJak zaczęła się ta przygoda?

- Rysunek, malarstwo, to było coś, co zawsze przewijało się w moim życiu. W wojsku w moje ręce trafił aerograf. I tak to się zaczęło. W życiu bym nie powiedział, że z tego weźmie się firma! - mówi Marek Szatkowski.

- Początkowo myślałem, że będę malował motocykle, ale do tego doszły kaski, płyty, ściany, no wszystko, do czego przyczepi się farba! - dodaje Marek.

- Obecnie realizujemy projekt hełmu dla (trzykrotnego mistrza europy) Rafała Berezy strażaka startującego w zawodach Firefighter Combat Challenge Ze względu na 100-lecie Bitwy Warszawskiej jest to hełm  z motywami patriotycznymi - słyszymy od artysty.

- Dodatkowo działając w branży dobrze się uzupełniamy z innymi firmami. Jeden np. jest super mechanikiem, kto inny fajnie okleja karoserie pojazdów. Wzajemnie promujemy się, podpowiadamy swoim klientom z czyich usług warto skorzystać. Także wspólnie wspieramy wiele akcji charytatywnych, czy to dla weteranów, czy dla dzieci. Każdy wtedy daje coś od siebie - podkreśla Marek.

Jak wspomnieliśmy na wstępie, Marek Szatkowski tworzy murale. Pierwszym był motyw "polskiej bandery", czyli flagi z godłem. - Niestety został zniszczony - mówi Marek.

Inna jego znana w naszych stronach grafika, to mural poświęcony husarii przy ul. Jana Pawła II w Sanoku czy mural przy Ul. Podgórze zawierający motywy związane z Sanokiem.


Fot. archiwum ArtGarage

- Chciałbym, żeby każde osiedle miało swój charakterystyczny punkt z muralem - mówi Marek z ArtGarage.

Sam organizuje warsztaty graffiti, w tym angażuje się w programy profilaktyki przeciw narkotykowej i antyalkoholowej. W Nadolanach właśnie powstaje duża pracownia, która pozwoli na rozwój działalności na wielu polach.

Marek Szatkowski wspiera też inicjatywę "Swój do Swego po Swoje". - To szczytna inicjatywa. Potrzebujemy poprawy świadomości konsumentów - mówi o akcji "Swojaków".

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj