KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W Dukli powstanie Jednostka Ratowniczo Gaśnicza

  • autor: Redakcja
  • wtorek, 08, czerwiec 2021 10:30
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
Komendant PSP w Krośnie st. bryg. Zbigniewa Nowaka oraz Starosta Krośnieński Jan Pelczar. Komendant PSP w Krośnie st. bryg. Zbigniewa Nowaka oraz Starosta Krośnieński Jan Pelczar. Fot. Powiat Krośnieński

W Dukli, w pobliżu klasztoru o.o. Bernardynów przy DK19 i budowanej drodze ekspresowej S-19 powstanie nowa Jednostka Ratowniczo Gaśnicza. Powiat Krośnieński przekazał działkę pod budowę jednostki w ręce PSP Krosno.

REKLAMA


Starosta Krośnieński, działając w imieniu Skarbu Państwa, przekazał Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie w trwały zarząd działkę położoną w Dukli o powierzchni 0,8741 ha, z przeznaczeniem na budowę Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.

31 maja br. odbyło się podpisanie protokołu w sprawie przekazania nieruchomości, przez starostę Jana Pelczara i komendanta PSP w Krośnie st. bryg. Zbigniewa Nowaka.

Budowa nowej strażnicy przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa zarówno lokalnej społeczności jak i podróżnych w południowej części powiatu krośnieńskiego. Działka położona jest w pobliżu klasztoru o.o. Bernardynów przy DK19 i  budowanej drodze ekspresowej S-19.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?