KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Przebudują popularne schody w Iwoniczu-Zdroju

  • autor: Piotr Dymiński
  • wtorek, 08, czerwiec 2021 19:15
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
Przebudują popularne schody w Iwoniczu-Zdroju Fot. archiwum

Podpisano umowę umożliwiającą przebudowę schodów pomiędzy Szpitalem Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym "Excelsior" a "Krakowiakiem" w Iwoniczu-Zdroju. Ich obecny stan pozostawia wiele do życzenia.

REKLAMA


5 maja została podpisana umowa na zadanie o nazwie "Rozwój infrastruktury lecznictwa uzdrowiskowego i turystyczno-rekreacyjnej w gminach uzdrowiskowych województwa Podkarpackiego". Zadanie to obejmuje przebudowę schodów terenowych wraz z przebudową infrastruktury technicznej w Iwoniczu-Zdroju. Co to oznacza?

- W ten sposób zakończyliśmy cały etap organizacyjny bardzo dużej inwestycji związanej z przebudową schodów między Szpitalem Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym "Excelsior" a "Krakowiakiem". Na powyższe zadanie gmina otrzymała 80% dofinansowania - informuje burmistrz Witold Kocaj.

Następną pozytywną wiadomością, która szczególnie powinna ucieszyć mieszkańców Lubatowej, jest podpisanie umowy na przebudowę dróg gminnych w tej miejscowości.

Ponadto 14 maja została podpisana umowa na zadanie o nazwie "Budowa elementów małej architektury w przestrzeni publicznej i oświetlenia ulicznego oraz remont odcinka ciągu pieszo-jezdnego Al. Jana Pawła II w km 0+000 - 0+176 i ciągu pieszego w Iwoniczu-Zdroju".

- Jesteśmy przekonani, że powyższe inwestycje oraz pozostałe zaplanowane na ten rok, zwiększą komfort życia naszych mieszkańców oraz gości Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój - dodaje burmistrz.

  • autor: Piotr Dymiński

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?