Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Trwają prace wykończeniowe wiaduktu południowego

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Budowany wiadukt na DK28 przy osiedlu Traugutta nabiera kształtów. Trwa również budowa nowych ekranów akustycznych. Zobacz jakie utrudnienia czekać będą kierowców w tym tygodniu.

REKLAMANa odcinku od granicy miasta z miejscowością Potok do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego ruch odbywa się dwukierunkowo, przy czym mogą pojawić się lokalne utrudnienia w ruchu z uwagi na prace wykończeniowe.

Wykonawca rozpocznie prace na lewej części jezdni odcinka skrzyżowania ul. Bema z ul. Wyspiańskiego. Ruch odbywać się będzie wahadłowo z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Rozpoczną się również prace na odcinku lewej jezdni Al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego do połowy skrzyżowania z ul. Rzeszowską. Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo na prawej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka).

Na skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką prowadzone są prace nawierzchniowe na odcinku prawej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia wraz z wyłączeniem z ruchu połowy wlotu od ul. Popiełuszki. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni lewej (patrząc w kierunku Sanoka).

Przy osiedlu Traugutta kontynuowane są prace nawierzchniowe na nowobudowanej prawej jezdni. Trwają zadania związane z wykończeniem obiektu wiaduktu południowego. Rozpoczęto również prace związane z budową ekranów akustycznych - wykonywane są pale pod słupy konstrukcji nośnej ekranów.

Kierowcy w dalszym ciągu poruszać się będą po przygotowanych drogach objazdowych z zachowaniem wprowadzonych ograniczeń prędkości.

Od ul. Bieszczadzkiej do granic miasta ruch odbywa się dwukierunkowo. W tym tygodniu Wykonawca realizować będzie prace związane z wykonaniem poboczy po obu stronach na odcinku od sklepu Kleberg do Miejsca Piastowego. W trakcie trwania prac może zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj